kurumda izin almak için müdürün kiziyla sevgili olsam işe yarar mi ?

arkadaşlar yoğun çaliştiğim bir işim var ve başimda ilk okul mezunu kro diye tabir edebileceğimiz bela bir müdür var. ayni odada 2 kadin ve tek erkek olarak ben çalişmaktayim. her gün onlarca dosya gelmekte ve müdür inat olarak önüme koyup pis siritişiyla bunlarida yap hadi koçum diye sözlerle önümü işle dolduruyor ve diğer arkadaşlara işiniz yoksa gidebilirsiniz deyip beni çileden çikartiyor. elimdeki tek koz müdürün 1,80 boyunda makyaj yapinca alimli görünen müdüre göre daha insancil kizi. bazi sabahlar nadiren de olsa evde yaptiği böreği kahvalti yapmam için bana getirir. sizce müdürün kiziyla aramizda bir şeyler olsa müdür bana daha ilimli davranip banada arada izin verebilir mi?

edit: pardon küçültemiyorum kelimeleri iş işten geçti artik alayina büyük yazdim.

önce o capslock tuşunu kapa genç.

ayrıca kızıyla sevgili olunca sana daha fazla yüklenecektir.
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (15.08.14 15:03:52 ~ 15:04:20)
aksine, işini zorlaştırır.

  • pescador  (15.08.14 15:04:50)
Vermez, daha sert davranır.

  • cakabo  (15.08.14 15:05:05)
Müdürün + KayınPederin olur bu sefer daha çok siker belanı.

  • gece lampulu  (15.08.14 16:25:14)