Pasaport Alma

Selamlar,

Pasaportumu yenileteceğim ama randevu alırken en erken gelecek pazartesiye gün veriyor.

Direk gitsem ve pasaportu uzatmak istiyorum desem randevun yok derler mi?

Yer : Antalya

Bazen ters birine denk geliyorsun, diyorlar.

3 sene önce İstanbul'da acil pasaport çıkartmam gerekiyordu, şehir merkezine uzak sayılacak bir ilçe emniyet müdürlüğü'nü aradım, konuyu anlattım, gelin yardımcı oluruz dediler ve oldular.
  • cakabo  (15.08.14 14:46:50)
Pasaport uzatmak diye bir sey yok artik yenisini cikartiyosun. Tenha bi yerse randevu sormazlar.

  • instant crush  (15.08.14 14:48:15)
çok dert etmeyin biz acele acele dedik cuma günü başvurabildik ctesi öğleden önce pasaport elimizdeydi. pazartesi günü olsa yetişmeyecek bir durum yoksa kasmayın yani salı günü de elinize gelebilir.

  • ozdek  (15.08.14 14:56:42)
Bursa'da randevu sistemi var ancak bu güne kadar her seferinde gidip numara aldım ve bekledim. randevusuz en fazla 1 saat bekledim, onda da ülke çapında sistem arızası vardı. Bursa'dan bahsediyorum.
sen randevu al, randevusuz da git, acil olduğundan geldim dersin...

  • cliquot  (15.08.14 15:41:08)
Sağolun hacılar.Direk gittim, yarım saatte 10 yıllık çaktım.

Acelem yoktu da bugün aradan çıkarayım diyordum, iyi oldu...
  • Evocati  (15.08.14 17:01:47)