Bu ne len? (capsli bişey)

Bu niye böyle çıkıyo? eksiduyuru yazar yazmaz başta bizim ismimiz çıkıyo. Ben ikimizin adını da hiç aratmadım. Zaten cookielerin de silinik olduğu bi bilgisayardayım. Yani sanırım ismimden de etkilenemez. Herkeste böyle mi çıkıyo bu? Neden?

imgur.com

en çok aranan onlardır eheh.

  • devilred  (15.08.14 11:01:58)
ekşiduyuru, ekşi duyuru, eksiduyuru ve eksi duyuru olarak arattım; hiçbirinde pandispanya çıkmadı bende... en fazla ifşa falan çıktı. ama yanına p'yi eklediğim anda hepsinden önce pandispanya çıkıyor.

bende bile çıkmadıysa kimsede çıkmıyordur zaten boşver.
  • pescador  (15.08.14 11:04:24 ~ 11:04:50)
ben de arattım şimdi ekşiduyuru yazdıktan sonra boşluğa basınca evet çıkıyor :) demek ki aratılmışsın :)

  • sta  (15.08.14 11:07:17)
ekşiduyuru olarak yazınca ifşa, wiillii, twitter, ekşi çıktı
ekşi duyuru olarak yazınca üyelik ve mobil çıktı.

ekşi duyuru p yazınca pandispanya çıktı.
  • inheritance  (15.08.14 11:08:05 ~ 11:08:38)
Ee selebriti olmak kolay degil. ^_^
Muhtemelen kendi nikin oldugu icin cikiyor. Bende mobil, gonul isleri ve nemo diye siralaniyor. Arada mrv ve t joe var. Farkli kombinasyonlarda glori ve "inanilmaz duyuru"yu da gordum.
Ama douchebag niye cikmis bilmiyorum. Kendini bize hatirlatmaya calisiyor olabilir.
  • ay nov kung fu  (15.08.14 11:10:45)
Bende nick olarak douchebag cikti nedense

  • ibomiu  (15.08.14 11:15:34)
Peki bunlar çıkarken çerezleriniz, geçmişiniz ne alemde, silinik mi?

  • pandispanya  (15.08.14 11:17:35)
hiçbir şey silinik değil.

  • inheritance  (15.08.14 11:19:26)
Kukileri sildim de baktım. Şimdi de helios ve dinsiz adam çıktı. Glori hariç çıkan nikleri tanımıyorum. :/
Google ve akıl almaz işleri.
P yazınca direk pandispanya çıkıyor ama. Her türlü çok fena sıtolklanmışsın bence.
  • ay nov kung fu  (15.08.14 11:26:16)
mobilden arattım. hiçbişi silinik değil.

  • sta  (15.08.14 11:26:47)
benim kurabiyeler de silinik değil. format atılalı 4 ay kadar oldu sanırım, geçmişi bile silmedim o günden beri. her şey yerli yerinde.

  • pescador  (15.08.14 11:32:43)
ben de şimdi sildim de baktım ekşi duyuru yazınca mobil, üyelik vs. çıkıyor fakat eksiduyuru yazınca pandispanya ifşa ve douchebag çıkıyor.

birisi her gün verdiğin cevapları görebilmek için nickini google'a yazıyordur belki.
  • kırmızıkaşekaban  (15.08.14 11:34:33)
hahahaha bende de pandispanya çıkıyor. duyurunun en güzel kızı diye dedikodular dolaşınca insanlar sürekli seni arıyorlar demek ki asdgklşshhkdgsghds

cl.ly
  • tek terk  (15.08.14 11:39:45 ~ 11:40:27)
  • ron dennis  (15.08.14 11:40:57)
@yesilimtrak: yok popo kıllarını koyan bi adam vardı, o olması lazım hahahahahah :D

  • pandispanya  (15.08.14 11:47:05)
p yazmadıkça çıkmıyorsun bende.
cookieler silinik değil.

  • icemint  (15.08.14 11:51:44)
bende ekşiduyuru diye aratinca bu i.imgur.com cikiyor

  • exlibris  (15.08.14 12:33:09)
google akıllı arama zımbırtısı. aslında girdiğimiz yazdığımız herşeyi logluyor sonrada ona göre sonuç çıkarıyor bende bunu evdeki ve işyerindeki bilgisayarda aynı aramayı yapıp farklı sonuclar alınca anlamıştım.

  • mrthany  (15.08.14 12:37:34)
Yok öyle bir şey geçmişi silin sizede aynı isimler çıkar :)

Aslında siz ünlü değilsiniz.
  • redeath  (15.08.14 12:39:44 ~ 12:40:07)
çünkü seks.

  • hkku  (15.08.14 12:41:41)
olm adam diyor ki "siz onceden oyle aratmissinizdir belki ondan cikiyodur ondan silin cookie'leri", herif "yok 4 aydir format bile atmadim hicbisi silmedim" demis djhfskdh

  • hjarteblod  (15.08.14 12:47:30)
@zibidigibi sanırım benim anlatamadığım şey, bugün ilk kez kullandığım bir bilgisayarda ve evime de ait olmayan bir ağda, duyuruya ilk girişim esnasında, site ismini yazarken karşıma çıkan bir görüntü bu. Bu yüzden benim girdiğim herhangi bir loglanmış bilginin bugün karşıma çıkma ihtimali yok. (Herhangi bir oturum da açmadım, ilk yazdığım site burası olacaktı). Evdeyken, kendi bilgisayarımda böyle olmuyo zaten, çünkü orada çerezlerim vs yıllardır kayıtlı ve asıl orada seyir defterim belli.

Neyse çok da önemli değil bi yerden sonra :D
  • pandispanya  (15.08.14 12:49:01 ~ 12:55:17)
ulan bende l değil hatta la koydum last fm çıktı :(

  • lathspell  (15.08.14 12:52:10)
Bu wiillii kim acaba :)

  • redeath  (15.08.14 13:12:21)
Bende cikmadi.
Spor yap cikmaz.

Edit: cerezler silinik degil.
  • delifaruk  (15.08.14 13:32:24 ~ 13:36:34)
"eksiduyuru" "ekşiduyuru" "ekşi duyuru" "eksi duyuru" şeklinde farklı farklı aratın hepsinde ayrı birşey çıkıyor.

  • infernalcadre  (15.08.14 13:50:28)
@hjarteblod, birader mal mısın? aratsam ben aratırım pandispanya diye, cookie'leri silmediğim halde bende bile pandispanya çıkmıyor, başkalarında hiç çıkmaz diyorum.

  • pescador  (15.08.14 14:08:50)