los angelesta yabancı yere park (acil.)

şuan LA deyim. apartıma yakın park yeri bulamadım. yan apartmanın park yerine park ettim. uzerine ne not yazdım su dairedeyim haber verin diye. ceza yer miyim daha çok yeniyim jetlag durumundayım ve malım. acil
en sagdaki koyu toyota benim. sol apartmanda oturuyorum

doğru anladıysam kimsenin arabsını bloke etmiyorsun. sorun çıkacağını sanmam, ama her ihtimale karşı telefonunu da yazabilirsin.
zaten kimse şikayet etmedikten sonra ceza kesilmez. eğer bir sorun olursa acil durum vardı falan dersin.

  • innerbliss  (15.08.14 09:42:14)
Amerika'da haklar önemlidir, başkalarının haklarını ihlal etmemek daha önemlidir.

Oraya koyma derim. O park yerinin sahibi gece eve gelmezse sorun olmaz ama gelirse sabah arabanı orada bulamayabilirsin.
  • cakabo  (15.08.14 09:47:02)
Jetlag mı kaldı, gideli 1 hafta olmuş triplere giriyosun.

Yaz notu, en kısa surede de cek aracı oradan
  • han20  (15.08.14 10:04:19)
ahaha lan olm saf misin yahu? sabah erkenden arabani cektirecekler, ondan sonrada ebesinin nikahi kadar masraf, sIkinti cikacak sana. hemen arabayi cek oradan ve bir kac sokak otede kaldirim kenarinda bir yere ya da yelp'ten yakinda bir otopark bulup oraya park et. bak iyiligin icin soyluyorum.

  • goo.gl  (15.08.14 10:17:00)
Kaldırıma park et ne uğraşıyon biz burada yapıyoruz bir şey olmuyor.

  • spektrum9000  (15.08.14 10:21:08)