tütün karışımı

vanilyalı pipo tütünü ile golden virginia karıştırmaktı amacım. ama ikisi pahalıya geliyor. böyle Adıyaman ve pipo türünü karıştırsak. sizin yaptığınız böyle karışımlar var mı

pipo tütünlerini genelde tek kullanıyorum nargile gibi karıştırmam. golden virginia ile bitlis tütünü güzel gider.

  • free bird  (15.08.14 00:15:59)
editleyemedim de sarma sigara için soruyorum bunu bu arada

  • kablelvuku  (15.08.14 00:24:26)
boş tütünle boş tütünü karıştırmak?
ben çok yanlış anlayıp gelmişim, gidiyorum.

  • hkku  (15.08.14 00:39:32)
50 gr golden virginia yeşil
50 gr drum
25 gr george karelias and sons mavi ile yaptığım bi karışım var. hafif sevenler için. ama pahalıya geliyor dediğin gibi.

golden virginia ile adıyamanı karıştırabilirsin belki.
  • a darkness coming  (15.08.14 01:23:41)
adıyamanı hiç sevmiyorum ben. tabii denediğim adıyaman tütünleri de kötü olabilir bilemem.

şu george karelias and sons adlı tütünle american spirit karıştırmıştım. beğendim, fena olmadı ama bu da pahalıya geldi (50 gram, 25 lira)
  • soso  (15.08.14 01:26:09)
@freekara, yok 10 lira o. american spirit 14-15 civarıydı 25 gram olmasına rağmen

  • soso  (15.08.14 02:38:21)
pipo tütünleri genelde ciğere çekmeye uygun değiller. ayrıca baş döndürecek kadar yoğunlar.

ciğerleri mitip atmaya kararlı mısın hacım?
  • ceycey e  (15.08.14 02:53:28)
Tabii bu saydığınız tutunlerin hiçbiri ankarada olmadığı için yine bana hasret yine bana hüsran

  • kablelvuku  (15.08.14 10:03:21)