beşiktaş'tan bazı yerlere ulaşım sorunu

gece 11-12 gibi inönü stadının oradan karaköye veya kabataşa nasıl gidebilirim?
bir de kadıköy'e veya bostancı taraflarına nasıl geçebilirim? ne kadar alternatif yazarsanız o kadar iyi olur, teşekkürler.

1- inönü'den kabataş'a yürüyebilirsiniz, 10 dakikanızı almaz. kabataş'tan motorla üsküdar'a geçip, üsküdar'dan kadıköy dolmuşu (ya da alternatifi 12 veya 12a otobüsü), kadıköy'den de bostancı dolmuşuna (ya da alternatifi 4 otobüsü) binebilirsiniz.

2- inönü stadı'nın hemen yanında, gümüşsuyu'na doğru çıkan yol tarafında otobüs durağı vardır. buradan taksim'e giden herhangi bir otobüse binip, taksim'den 112 numaralı bostancı hatlı otobüsü kullanabilirsiniz.

yalnız otobüs saatlerinden emin olmak için iett'nin sayfasına bakmakta fayda var.
  • demcan  (04.07.09 09:57:03)
*gece 11-12 gibi inönü stadının oradan karaköye veya kabataşa nasıl gidebilirim?
-10dk lık yürüme mesafesi, hatta ben maça ne zaman gitsem çıkışta o yoldan yürürüm.

*bir de kadıköy'e veya bostancı taraflarına nasıl geçebilirim?
-(bkz: taksim kadıköy dolmuşları )
-(bkz: bostancı taksim dolmuşları )
  • roadrunner_merlin  (04.07.09 10:07:01)
110 ve 112 numaralı otobüsler gece 1'e kadar 15 dakkada bir, gece 1'den sonra 1 saatte bir, sabaha kadar haftanın her günü çalışır.

her iki otobüs de beşiktaş'tan geçip kadıköy'e uğrar.

110 taksim-kadıköy arası çalışır.
112 taksim-üstbostancı arası çalışır (minibüs yolundan geçer)
  • bozdoganli  (05.07.09 03:29:18)