isviçre çikolata

cenevre'deyim. türkiye'ye dönerken çikolata falan almak istiyorum ama nereden ne alacağımı bilmiyorum. sizin önerebileceğiniz şeyler var mı bu konuda?

belçikada leonidas vardı güzel belki orada da şubesi varsa deneyebilirsin.

  • basond  (14.08.14 21:26:51)
(bkz: lindt)

  • ben de  (14.08.14 21:40:34)
img.over-blog-kiwi.com

linkteki çikolata serisi güzel. migroslarda vardı tanesi yanlış hatırlamıyorsam 3.50 frang mı ne.
  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (14.08.14 21:45:20)
lindt- lindor var. turkiye'de kime gotursem bayildi. bir de merci var onu da herkes cok sever.cailler de fena degildir. bunlar gibi bir suru cesitleri migros veya cooplarda bulabilirsiniz ama ben ozel cikolatacilari oneririm. cenevre'de tren garinin etrafinda ve gol kenarinda bir suru cikolataci mevcut, iceriye girin istediginiz cikolatayi secip ufak bir paket yaptirin.

  • fraise  (14.08.14 22:09:04 ~ 22:10:52)
manor da çeşit çeşit çikolatalar var. ben hediye olayını manordan halletmiştim. cornavin'e çok yakındır manor, istastondan göle giden yolun sağ paralelinde.

  • vejeteryanvampir  (14.08.14 23:27:52)
eksisozluk.com

laderach candır.
  • kobretti  (15.08.14 08:28:54)