[]

dedeyle dalga gecenler

dun basligini gormustum de izlememistim. simdi izledim. arkadas bu insanlar nasil insanlar yaa? resmen kendimden utandim. allah belanizi versin.

yakalansalar ceza alirlar mi? gerci burasi turkiye pardon unutmusum


 
en kısa zamanda deşifre olmaları ve acıyı hissetmeyene kadar dövülmeleri dileğiyle diyorum. en içten dileklerim onlarla.


  • lionel andres  (14.08.14 20:39:25) 
Böyle insanların nefes alması bile gereksiz. Elimde bi güç olsa, tüm bu işe yaramaz boş insanları yok ederdim. Ceza almazlar, hiç sanmıyorum.


  • Lola90  (14.08.14 20:45:07) 
Ben de ihbar ettim bugün kendilerini, inşallah daha yetkili abiler daha büyük hareketlerde de bulunurlar. Zira evet bu ülkedeki herhangi bir adaletin yerini bulacağına inanmıyorum maalesef.


  • pandispanya  (14.08.14 20:47:27 ~ 20:47:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.