bahis tahmini

dundee united 1X çifte şans ya da 1,5 üst,
celtic 2

selam, bir arkadaş bahis danışmanı olduğunu söylüyor, parayla bu maçları aldı arkadaşım, internette 2 oranı varmış. ben oynamayacağım, önermiyorum da. takip etmek isteyenler etsin sadece. merak ettim ben de.

abi celtic o ligde 30 senedir ilk 2 ye oynuyor glasgow ile birlikte. glasgow 3. lige düşürüldü, celtic son 4 senedir falan şampiyon zaten siki taşşağına denk. celtic maçını satın almak komik olmuş zaten 10 maçın 9 unu kazanıyorlar orada.
ha bana sorarsan bu akşam celtic takılacak. hatta sistem kuponumda 0/1 oynadım ben o maça 15 orandan.
diğer maç hakkında fikrim yok ama 2 kere oranı düşürmüşler. 1.95'ten 1.80'e sonra da 1.65'e düşmüş dundee'nin oranı. böyle herkesin yüklenip oranı düşen maçlarda da sakatlık oluyor bazen ama 1x çş girilir gibi.
  • xenophobe  (13.08.14 21:36:38)
dostum ben de bahisçiyim, dolayısıyla celtiğin her maçını biliyorum. ama bugün kazanacak demek başka bişey. arkadaşla 2 oranlı bi kupon için anlaşmışlar bunu vermiş, özellikle incelemediğim için tavsiye etmem, ben de oynamam. ama satın alan 500 koydu belki de kazanacak..

  • camino real  (13.08.14 21:55:51)
para verip kupon almis yani arkadas ciddi ciddi oyle mi?

  • pescador  (13.08.14 22:14:20)
evet, bana öle dedi en azından. tatile gittiğim arkadaş ordan biriyle anlaştı, güvendi demek ki, bilemedim. alınca bana da söyledi maçları. durum bu. maçlar da devam ediyor, gidişat belli değil hala. oynanmaz yani. tutarsa bakarız artık:)

  • camino real  (13.08.14 22:16:42)
abi belki yakin arkadasindir simdi laf soylemek de istemiyorum ama para verip mac satin alan, aldigi mac da celtic maci olan birine... yani nasil desem... bir sey diyemiyorum iste. yuh. hala boyle mac sattigini iddia eden mallara nasil para kaptirabiliyorlar ya?

hayir "mac satmak" ne? kendi mi oynuyor maci? celtic'e sike mi yaptiriyor adam? ben cocuklugumdan beri bahis oynuyorum, 2 yildir da bu tahmin analiz islerini meslek olarak yapiyorum. yeri geliyor yerel gazeteciye mail atip bilgi rica ediyoruz abi kim sakat biz bulamadik, sen soylesen diye. bu "mac satan" lavuklar o heriflerden daha fazlasini mi biliyor yani bu kulupler hakkinda?

veya madem satacak kadar mac biliyor, satmayip kendisi oynasa ya? 90 dakikada %30-40 kar az mi, madem oyle butun varligini bassin celtic'e?

abi bulgaristan 2. liginden mac satan adami bi yere kadar anlarim, adamin tanidigi vardir kendi capinda sike bile yapar ama 1.30-40 kusur orandan celtic maci satin almak nedir mna koyim ya.
  • pescador  (13.08.14 22:21:59)
kanka inanma böyle şeylere.

  • baldur  (13.08.14 22:23:28)
dostum ben de çok direkt olarak bu işin içindeyim ve salak değilim. arkadaşım da salak değildir. bu oynadığım da bi kumar 100 lira verip oynicam dedi oynadı, bişey diyemezsin. belki inanmayacaksın ama bu arkadaşın söylediği bir kuponla 150 tl ye 9 bin aldım bi gecede, isterseniz gösteredebilirim. bu maçlar benim de hoşuma gitmedi, ama duyurdum işte. saldırmaya gerek yok. bazen öyle günler olur ki bazı maçlardan emin olursun, kendin de oynarsın, yakınlarına da söylersin. bu da aralarındaki yakınlık, bizi ilgilendirmez. sadece duyurdum, heyecan falan olsun diye, çok güvendiği için kendisine + örnek olsun diye.. tutmazsa beraber küfrederiz, zaten ben bi sürü dalga geçtim :)

  • camino real  (13.08.14 22:28:13)
belki de tutar bundan sonra verdiği maçları değerlendiririz burda, bi sakin olalım.

  • camino real  (13.08.14 22:30:23)
kupon geldi:)

iyi para aldılar, yarın yine gelirse maçlar bakariz..
  • camino real  (13.08.14 23:30:59)
abi iyi de bu maçlar geliyor, gelmesi de bi şey ifade etmiyor ki. sokaktan herhangi birine de sorsan ya barça alır o maçı, real siker atar der. celtic de o ligin real'i barça'sı zaten. yani la liga başladığında ben de sana her hafta real alır barça alır diyeyim 38 haftadan 33-34 kere gelir zaten. bu kadar şaşırılacak bir şey yok. ortada bir başarı da yok. ha sen yine sor, bildiğimiz kadarıyla cevaplarız.

edit: lol
  • xenophobe  (13.08.14 23:54:25 ~ 14.08.14 00:02:20)
@xenophobe

dostum bilsen celtic maçına X/1 oynamazdın,

adamlar bi akşamda 2-3 bin para aldı, sen de git sürekli barçaya real'e oyna sen de al o zaman. ben de desteklediğimi söylemedim, ama ortada bi başarı var. dolayısıyla değerlendirmene falan ihtiyacımız yok, saol.

bahisten para kazanmak kolay bişey değil ve boş boş konuşmaları bi zahmet geçelim.

yarın için de tahminler var, beyin fırtınası yapalım falan diye düşünüyodum da gerek yok sanırım.

öptüm, by.

edit: gelmesi bişey ifade etmiyor dedi ya adam :))
  • camino real  (14.08.14 00:01:25 ~ 00:02:38)
ayrıca la liga da real ve barça geçen sene oynadıkları toplam 76 maçta 54 galibiyet aldılar. tüm puan kayıplarını aynı haftada yapsalar maksimum 27 maç tutturursun, ortalama oran da 2 yi bulmaz. yani kazanç sağlayamazsın.

cevap vermiyim diyorum da istiyosun dostum..
  • camino real  (14.08.14 00:06:38)
tamam abi siz bildiğiniz yoldan gidin biz bildiğimiz yoldan. celtic'in maçlarını satın almaya devam edip oynayın :)

  • xenophobe  (14.08.14 00:08:20)
aa okuduğunu anlamamak:)

ben almadım dostum, yarın da almayacağım. yarın da tutarsa diğer gün 5-10 atarım belki. saol tavsiyelerin için.
  • camino real  (14.08.14 00:10:12)