meteor yagmuru

duyurular acildi bir kac gundur.

izlemeye gidenler gorebildi mi? ben dun aksam boyunca gokyuzune baka baka boynumu kirdim. hic bir sey goremedim. tamam sehir isiklarindan cok algilanamiyor ama tek tuk gorebilmeliydim.

yillar once denk gelmistim. cok guzeldi. ama bu iki gundur hic bir sey goremedim. aldatildim, kandirildim, google doodle'in oyununa geldim. sikayetciyim

goren oldu mu? bari goen anlatsin

ben görmedim göremedim sinirlendim yattım uyudum baya da bi saydırdım!
halbuki iki sene evvel bodrumda sabaha kadar izliyodum.

seneye teleskop alıp bulunduğum şehrin çıkılabilecek en yüksek yerine çıkıp izlicem kamp kurucam orada.
  • indescribable  (13.08.14 21:09:01)
ben iki tane gördüm 15 dk aralıkla, cırt cırt geçtiler 1 saniye bile sürmedi :( ama büyüktü bayaaaaa ilk defa mı görüyorum nedir oha dedim. şöyle çoklu ve süreğen halde kaydığını görsem herhalde orgazm olurdum.

  • neseranni  (13.08.14 21:12:02)
benim de boynum ağrıdı, sinirlendim. yattım uyudum. tabi göremememde şehir ışıklarının payı büyüktü, göz ardı etmemek lazım.

  • lionel andres  (13.08.14 21:26:54)
Zaten bu sefer süper ay'a denk geldi ki büyük bir şanssızlık, ayın bu kadar parlak olması epey bir maskelemiştir meteorları. Ki zaten benim bulunduğum yerden yıldız bile görünmediği için bakmadım bile.

  • Haldamir  (13.08.14 21:31:44)