Hoslaninca degisiyor musunuz napiyorsunuz?

Cok hoslandiginizda napiyonuz ya? Hanimlara da beylere de sormak istiyorum bunu.
Benim misal elim kolum kilitlenmesine ragmen uzerime itici bir yavsaklik geliyor. Kendimi disaridan izlesem yumrugu cakarim.
Eksideki basligi okuyorum da yok dokunurum yok gulumserim once cool olurum diye dokturmusler=) Sizde durum nedir abiler ablalar?

Cok tatlı oluyorum, cok calısıyorum, aklım gidiyo

  • fistikliemenems  (13.08.14 20:39:56)
Hoşlanınca kaçıyorum genelde korkudan mı tripten mi anlamadım :)

  • pandispanya  (13.08.14 20:41:10)
Konusamiyom

  • Idonthaveausername  (13.08.14 20:41:56)
ben böyle oluyorum: 1.bp.blogspot.com

  • letheavendangered  (13.08.14 20:42:19)
kendimi dövesim geliyor. o nasıl bi iticiliktir ya. tatlı tatlı konuşmaya çalışmalar falan. ses incelemeye çalışıyor ayrıyeten. kızlara hak veriyorum sonraları da. o kadar kötü durumum.

  • westblack  (13.08.14 20:44:44)
bayağı bayağı gerzekleşiyorum. çok daha durgun, salak bi şey oluyorum. ne biliyim böyle öroyin yükleyip tüm beyin bağlantılarımı dağıtmışlar, tüm tersanelerime girmişler gibi hissediyorum, çok rahatsız edici ve hastalıklı bi his. o yüzden hoşlanmıyom kimseden.

  • pescador  (13.08.14 20:49:01 ~ 20:49:30)
ya duruma bağlı.
eğer tanıdık vs yoluyla muhabbete girebildiğim biriyse ve muhabbet süper gidiyorsa zaten bol bol konuşur gülerim ordan yürürüm. kendiliğinden gelişen versiyon bu.
eğer tipini beğendiysem ama muhabbet bi sebepten gerçekleşemiyorsa sessiz kalırım. öyle bi bahaneyle tanışıp sonra adamın ağzından girip burnundan çıkıp kendini beğendirmeye çalışan hatunlardan olamıyorum. odunsu kalıyorum o açıdan.
  • lily briscoe  (13.08.14 21:03:40)
Sohbet ederken sacmalasmaya basliyorum. Sacmalastigimi farkedip, mudahele edemiyorum komik oluyor baya. Ama hafif cakirkeyifken cok guzel flort ediliyor yani en azindan benim oyle oluyor.

  • duzsac  (13.08.14 21:04:27)
Hoşlanınca daha cool dvaranmaya çalışıyorum istemsizce, odağım sürekli onda olduğumdan çalışmakta zorlanıyorum

Ama heyecan yada titreme gerzekleşme olmuyor. Aksine daha mantıklı davrandığımı düşünüyorum
  • filipis  (13.08.14 21:16:44 ~ 21:18:02)
Hoslaniyosam hiç muhattap olmam, ilişmem. Uzaktan seyrederim. Samimiyet kurup daha da baglanmak istemem. Umutsuz vakalar çünkü.

  • mandalina kokusu  (13.08.14 21:37:48)
Normalde pek konuşmam, hoşlanınca salak salak konuşasım geliyor.

  • hohoya  (13.08.14 21:46:55)
karakterimde olağanüstü hal ilan edilmiş gibi oluyor. normalde soğuk, donuk bir insanken sürekli konuşmaya başlıyorum. susarsam bir şeyler kötü gidecekmiş gibi geliyor. bir de sürekli konuşabilmek için sürekli etrafla ilgileniyorum. en küçük detay bile dikkatimi çekiyor. korkuyor muyum ne yapıyorsam asla dikkatimi onda toplamıyorum. normalde böyle değilim falan desen klişeler diyarına hoş geldin, onu da diyemiyorum. durum felaket. sahiden.

  • shadowcat  (13.08.14 22:57:52)
Tıkanıyorum

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (13.08.14 23:00:41)
Sevgi kelebeği olurum ben.

  • aychovsky  (13.08.14 23:01:24)
mal bisey olup çıkıyorum

  • balpolen  (13.08.14 23:03:53)
tek bana oluyor diye kendimi çok salak hissediyordum.

meğer bu evrende bu salak değişim hepimizi çarpıyormuş :D

hoşlanınca evet, kendimden çıkıp farklı bir şey oluyormuşum gibi geliyor, sonra kendimden tiksiniyorum resmen. bazen konuşamıyorum, konuşamadığım zaman kendime sinirleniyorum. acayip şeyler bunlar.
  • dessy  (14.08.14 09:03:31)