[]

Ses Kaydı

Ersun Yanal'ın ses kaydını dinlerken aklıma geldi, eskiden alcatel miydi neydi bir telefonun yanında ki tuş ile o anda yaptığınız telefon konuşmasını kayıt edebiliyordunuz. ne oldu o özellik kalktı mı ? ya da iphone da var mı ?
 
uygulamalar var artik o isi yapan.


  • she was my baby  (13.08.14 15:58:21) 
Özel hayatı kaydettiği için o uygulamalar yasaklandı


  • essoist  (13.08.14 15:59:08) 
su telefonda vardi ilk o ozellik

www.itusozluk.com

10-20 sn. kadar kayit yapardi. memo tusu vardi yanda.

hey gidi ersun! yaslandik be
  • exlibris  (13.08.14 16:02:06) 
panasonic g500'te vardı diye hatırlıyorum. gd90'da ise kesin vardı. yan taraftaki tuşta memory ya da memo yazıyordu.

vardır illa ki cydia'da falan iphone için.

@exlibris ile pişti olsak da anılar tazelendi. ahah.
  • naelektrisan  (13.08.14 16:04:13 ~ 16:05:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.