[]

Datçadayım 1 haftadır.

1 haftam daha var. Yavaştan istanbula doğru geleyim diyorum. Arabam yok. Atıyorum izmir dikiliye git 4 gün kal oradan gel gibi önerisi olan var mı?
 
Dikiliye gitme


  • velespit  (13.08.14 16:10:34) 
akyaka, azmak filan olabilir belki.
sonra da didim
sonra da kusadasi
boyle gider iste...
  • for the record  (13.08.14 16:27:38) 
Bodruma ya da kusadasina gittim diyelim ee sonra? Bu mu yani


  • toucheamore  (13.08.14 16:54:00) 
Datça'dan çıkıp Marmaris'e geç. Muğla/Merkez istikametine giderken Gökova/Akyaka'ya uğra(Marmaris - Akyaka arası çalışan direk minübüsler var otogardan kalkan). Ordan çık Muğla/Merkez'e git. Muğla/Merkez'de kalmadan Bodrum'a bilet al ve Bodruma geç. Bodrum'dan sonra da Didim'e gidersin. Bodrum'dan direk Didem'e araç var mı bilmiyorum ama olma ihtimali %90.


  • otonom  (13.08.14 17:00:40 ~ 17:02:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.