Arctic Monkeys ilk şarkısı.

Hacılar bu elemanların ilk şarkısı hangisi, A Certain Romance mi? Verdikleri ilk demodaki ilk şarkı bu ama, emin olamadım hep wiki bilgileriyle doldum.

Var mı bilen eden?

  • turk kelekom  (13.08.14 16:20:27)
ilk şarkısı derken, hangi şarkıyla meşhur oldular mı demek istiyorsun?
ben ilk the view from the afternoon dönmeye başladı diye hatırlıyorum tv'lerde.

  • volkann  (13.08.14 16:23:47 ~ 16:44:00)
ilk single bildigim kadariyla i bet you look good on the dancefloor. lakin ben ve bircok tanidigim mardy bum ile tanidik.

  • a340  (13.08.14 16:53:56)
Yok yok, baya ilk şarkıları hangisi diye sordum.

Demolar dahil olarak düşünüyorum. Kaydedilen, ilk çaldıkları, ilk yayınladıkları falan. Şöyle ki;

I Bet You Look Good On The Dance Floor - 2005,
The View From The Afternoon - 2006,
Mardy Bum - 2006'daki albümden.

İlk single'ları da "Five Minutes with Arctic Monkeys" zaten. Bunun öncesinde "Beneath the Boardwalk" demoları var. Oradaki ilk şarkıyı soruyorum aslında.
  • solidmemo96  (14.08.14 01:20:28)