green card kazanmışım gideyim mi?

hayat bazen o kadar güzel ki, tesadüflerle dolu falan :) xD xD

demin bir web sayfasına girdim bi baktım green card kazandınız diye yanıp sönüyor biyer. bu senenin şanslısı sizsiniz diyor. green card bildiğiniz üzere abd vatandaşlığı gibi bişey sonra kanada'ya meksika'ya ve camayika'ya da geçiş hakkı dahil bir de porto riko var zannedersem.

neyse tıkladım, kimlik bilgilerimi girdim (annemin kızlık soyadına kadar sordu ameka yarım saat sürdü doldurmam) 1 hafta içinde belgelerim gelecekmiş. siz olsanız gider miydiniz? biraz tereddüt ettim bak şimdi heyecanım geçince :(((

yaman şakacısın delikanlı.

  • ykyt  (12.08.14 20:59:30)
sen inandın mı kazandığına ?

  • acukali ekmek  (12.08.14 21:00:10)
neden yalan söylesinler ki?

  • paltar yuyan masin  (12.08.14 21:01:01)
  • calzoncillos  (12.08.14 21:01:21)
seni gidi green card hırsızı seni...

  • teknikekip  (12.08.14 21:01:22)
siteye giren 1000000. kişi miymişsin? ne şanslısın yaaa. kıskandım amk. kesin git.

  • sen git ben geliyorum  (12.08.14 21:01:48)
aaa supermis, bannerin linkini bize de gondersene biz de kazanalim.

bana da enlarge your tennis diye mail geldiydi. tenis mi ogretıyor acaba?
  • exlibris  (12.08.14 21:01:59 ~ 21:04:55)
camayika konusunda emin ol iyi arastir oraya gecis hakki yoksa bosuna ugrasma hic anlami yok be.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (12.08.14 21:03:23)
böyle konularda biraz şanslıyım arkadaşlar oynadığım ilk kazı kazanda 5.000.000 kazanmıştım (eski para), link falan istemeyin yılda bir kere çıkıyormuş zaten

  • paltar yuyan masin  (12.08.14 21:05:12)
Git bence...

Sonra bir site aç, yaşadıklarını yaz ve fotoğraflarını yükle. Örnek alman için sana Sümer Kolçak'ın sitesini önerebilirim.
  • malum kisi  (12.08.14 21:09:26)
ulan ne şanslı insanlar var ya.. yüzüme gülmeyen hayatın amk.. bilader amerikaya git, güney dakota'ya git. orada bizim türklerin sayısı çok ve organize durumdalar. sana iş de ayarlarlar.. istersen isim bile verebilirim?

  • bilmemkacincinick  (12.08.14 21:22:54)
çok komikmiş gerçekten. abd'de stand-up yapabilirsin bence bu seviyeyle. git derim ben.

  • xenophobe  (12.08.14 21:24:49)
tebrikler! duyuru açan 100.000'inci kişi olmanız sebebiyle son model bir mercedes kazandınız! hediyenizi almak için yarın aşağıdaki adrese iç çamaşırsız gelmeniz rica olunur.

adres: şirinler oto yıkama, çiftlik, bağcılar
  • mayeskuel  (12.08.14 21:31:36)
çok şanslısıııııın.
ben de geçen gün bi internet sitesinden 1 milyon dolar kazanmıştım yaaa. hesap bilgilerimi, kimlik bilgilerimi, banka bilgilerimi filan her şeyi istediler. şifrelerimi filan verdim.
miktar büyük olduğu için hemen yatırmıcaklarmış ama 6 ay içinde hesabımda olcakmış. şanslıyız yaaaaaaaaa. -kıps-
  • sansli pipi  (12.08.14 21:43:55)
Ben de bir zamanlae bu formdan doldurmuştum ve aradan 2 ay gibi bir sure geçtikten sonra baktım uzun bir numara beni arıyor, açtım ve karşıma bir kadın çıktı doğal olarak da anadiliyle konuşuyor, ben yarım yamalak,inhilizcemle vazgeçtiğimi soyledim,muhtemelen greencard danışmanlığı yapıyordur.. Bu arada numarayı da kontrol ettim gerçekten kanada kodluydu.

  • saklisecilmemis  (12.08.14 23:28:05)