[]

orijinal tatil fikri

sıradan bi soru evet, para mühim olmasaydı nasıl bi tatil yapardınız? ya da yaptığınız ve memnun kaldığınız bişeyleri de önerebilirsiniz. yurtiçi-yurtdışı farketmiyor.
 
transatlantik cruise seyahati.


  • icemint  (12.08.14 16:51:10) 
para mühim olmasa japonya'ya giderdim.


  • sir gawain  (12.08.14 17:01:05) 
trans-siberya tren turu
maldivler
karayipleri ve güney amerika'yı dolanan bir cruise turu
fyordlar ve kutuplar (ice hotel)

hiçbirini yapmadım. çok para lazım. çok.
  • ezeriko  (12.08.14 17:27:19) 
Bora Bora adalarına gidip bir ay kalırdım. Hatta çok param var nasılsa lan, yerleşirdim oraya. Fotoğraflarına bakmak bile huzur veriyor.


  • cezzar dede  (13.08.14 00:58:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.