beyler babet çorabı giyiyor musunuz?

çorapsız ayaklar baya koku yapıyor. ben dün 2 tane aldım fakat babet çorabı giyen erkeklere sıcak bakılmıyor anlaşılan. Sözlükte bile itin götüne sokmuşlar.

edit: soket çorap daha mı farklı bir çorap modeli?

giyiyorum.

  • monty python  (12.08.14 16:42:36)
sözlüğe kalsa hepimiz malız. salla sözlüğü, babet çorabı giymek istiyorsan giy.

  • in vino veritas  (12.08.14 16:43:31)
(bkz: soket çorap)

  • zam sampiyonu domates  (12.08.14 16:44:33)
Aldım ama pek beğenmedim rahat edemesim yani. Giyilmesinde sakınca yok.

  • ac milan vs liverpool  (12.08.14 16:53:15)
giyiyorum

  • baldur  (12.08.14 16:53:41)
anlamadım ki ben soruyu.

ayakkabı içine spor ayakkabıya filan soket çorap giyilir. bunlar bilekte biterler, unisextir.
www.sahraicgiyim.com

babet çorabı dediğin spor ayakkabı içine zaten giyilmez. ayak parmağında biter ve erkekler giymez. sebebi de babatle veya topuklu ayakkabılarla giyilmeleridir. ws2-media3.tchibo-content.de

yani neden giyicen babet çorabı, erkek olarak babet mi giyiyorsun? beyler diye sorduğun için erkek olduğunu anlıyorum?
  • kaputt  (12.08.14 16:55:17 ~ 16:56:45)
giymiyorum. ibne işi o babet çorabı dediğin. kimse üzerine alınmasın, hakaret etmiyorum ama soket çorabı denilen ve bileğe kadar gelen çoraplar erkek için daha uygun.

  • hohoya  (12.08.14 16:56:00)
kaputt şu ayakkabılar da babet olarak geçiyor ve erkekler için.

www.resimbul.com

giymedim, giymem de, çünkü şort giymiyorum. bu tarz ayakkabım da yok.
  • i was made for you  (12.08.14 17:00:43 ~ 17:01:03)
hmm bilmiyordum bunlara babet dendiğini. buna soket çorap olmaz, terletiyorsa da babet çorabı mantıklı kalıyormuş evet. belki ayakkabı içine giyilip bir yerde ayakkabı çıkarmak gerekince çorap da hemen çıkarılabilir öyle gezmemek için.

  • kaputt  (12.08.14 17:02:43)
Şöyle anlatayım ben, zaten ayakkabının içerisinde çorabını kimse görmez o yüzden giyebilirsin. Ama misal seninle bir yerde tanışsak, gecenin ilerleyen saatlerinde benim evime gelsen, ayakkabını çıkardığında ayağında babet çorabı olsa direk evden kovarım.

  • buff  (12.08.14 17:03:44)
giyiyorum.

  • ezeriko  (12.08.14 17:08:23)
Giyiyorum bir yere gittigimde cikarmiyorum bile.

  • dusunemedim  (12.08.14 17:10:07)
giyiyorum. Özellikle timberland ayakkabıda çok yararlı oluyor.

  • yatagants  (12.08.14 17:34:47)
kimse erkekler için olan babet çorabından söz etmiyor gibi geldi. sadece parmakları örtecek kadar minik olan kadınlar için olanı. onu giyerseniz tabii ki olmaz da, erkekler için de ayrıca babet çorapları var. mcdn01.gittigidiyor.net
bunlar gayet kullanışlı gözüküyor. kuzenim giyiyordu tuhaf da durmuyor hiç. giyin bence.

  • bxgx  (12.08.14 17:35:29)
buff +1 o ne öyle be. çıplak giy ayakkabıyı daha iyi.

  • xenophobe  (12.08.14 17:37:37)
Sicak mi bakarlar soguk mu bakarlar bilmem, ben giyiyorum.

  • delifaruk  (12.08.14 18:02:29)
Giymiyorum. Soket çorap da giymiyorum. Kadınsı geliyor.

  • ertalpius  (12.08.14 18:13:18)
abi bence komik ya ne bileyim. ama giymek istiyorsan giy nolcak en fazla goygoy yaparlar ibne falan derler 5-10 dk sonra unutulur :D

  • yigitkaraca  (25.09.14 15:58:45)