hadımköy(neverland) ve kadıköyün ortasında bir yer

ev alacağızda bu iki yere ulaşımı özel araçla zor ve uzun olmayan semtler nereleri?

benim şuan aklıma güzeltepeden başka yer gelmedi. otobana bağlanınca iki tarafada çok kısa sürede ulaşabiliyoruz.

direk hadımköy'den al derim.yeni toplu konutlardan ya da bahcesehir.

  • labanon  (12.08.14 09:06:59)
@labanon hergün git gel 110km + trafik bunun için ortası diyorum.

  • zenc  (12.08.14 09:14:41)
arada köprü var zor kısmını unutun.. şişli kağıthane buralar kadıköye yakın orta noktalar. kağıthane hadımköy 30-35 km kağıthane kadıköy 20-25 km..

eğer sabahları hadımköy den kadıköy yönüne gideceksen vay haline. her gün gişelere kadar trafik olur. akşamda tam ters yönde..
  • cirkinkizyokturazvotkavardir  (12.08.14 10:00:48)