İngilizce Bilmiyorum Ama Bunu Tam Olarak Acilen Anlamam Lazım - Yardım

Dear A

Please find below the contact details of XxX. We would appreciate it if you would run a check on them to see if they are real or not. We are in contract to buy from a Seller and we have found out that they are supposed to be buying from XxX. A Black List was sent to me this morning and XxX is on it. This concerns me.
Thank you for your assistance

Firma Adresi

Kind regards

Y

--Dip Not--
Disclaimer:

This e-mail transmission is confidential and intended solely for the person or organisation to whom it is addressed. If you are not the intended recipient, you must not copy, distribute or disseminate the information, or take any action in reliance of it. Any views expressed in this message are those of the individual sender, except where the sender specifically states otherwise. If you have received this message in error, do not open any attachment but please notify the sender above deleting this message from your system. Please rely on your OWN virus check software.

Sayın A,

XxX in kontakt bilgileri aşağıda, onların gerçek olup olmadığını araştırabilirseniz seviniriz. Bir satıcıdan alım yapmak üzere sözleşme imzaladık ve satıcının XxX den alım yapacağını varsayıyoruz. Bu sabah bana bir karaliste yollandı ve XxX de bu kara listede. Bu nedenle endişeliyim.
Yardımınız için teşekkürler.

Firma Hede Höd

Saygılarımızla,

Y
  • justaddwater  (03.07.09 13:10:54)
Sayin A,

XXX'in iletisim bilgileri asagidaki gibidir. Bu bilgilerin dogrulugunu teyid ederseniz cok memnun oluruz.

Biz [mallari / urunu] almak icin saticiyla kontrak imzalamistik ki onlarinda nihayetinde [bu urunu / mallari] XXX'den alacagini ogrendik.

Bu sabah elime ulasan karaliste'de XXX'in adini gormek beni endiselendirdi.

Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

Firma Adresi

Saygilar,

Y

Dip Not: Virus filan hedesi. Alakasiz!
  • ucan sincap  (03.07.09 13:23:13)
Tanimadigin birinden geliyorsa, beklemedigin bir email ise phishing olabilir, haberin olsun.

  • wpi  (03.07.09 13:33:39)
#justaddwater teşekkürler. #Uçan sincap sizin çeviriniz daha iyi olmuş, çok teşekkür ederim.

#wpi phishing değil zaten tanımadığım birinden gelse ciddiye alıp sizlere zahmet vermezdim. Çok önemliydi, zaten gerekli kişilere de bunu söyleyip onlardan da bilgi alacağım a,onlar şimdi xxx'i inceliyorlar bana dönerler.

Ama benim anlamam çok önemliydi.
uçan sincap ticari metin çevirmek konusunda tecrübeli sanırım?
  • Karluk  (03.07.09 13:59:31)