ataturk havalimanindan kadikoye en kolay nasil gidilir? (cok esya varsa)

istanbul'u hic bilmiyorum denebilir. havas yok yaziyor internette. tek secenek taksi mi? oyleyse ortalama ne kadar tutar?

tesekkurler

Bakırköy'e geçerseniz vapur/ido illaki biri vardır. Ordan havataş servisi olmadı taksi ile kolayca gidersiniz.

edit: telefondan yazarken tam tersi anlatmışım.
  • cilekli pasta  (11.08.14 21:15:22 ~ 22:45:29)
Taksiyle bakırköy deniz otobüsüne giderek ordan kadıköye varabilirsiniz. Tabi geliş saatiniz de önemli deniz otobüsü geç saatlere kalmıyor.

  • neistediginibilmeyenadam  (11.08.14 21:16:04)
İniş saatin nedir?

  • otopsicocugu  (11.08.14 21:22:22)
Son seçenek taksi o mesafede.

Metrobüs'e alınamayacak kadar mı çok eşya var? Atatürkten kadıköye metrobüs var doğrudan.
  • harzem  (11.08.14 21:23:19)
tesekkurler arkadaslar.

@otopsicocugu sabah 9bucukta iniyorum.

@harzem 2 tane 22 23 kg bavul, bi 10 kg sirt cantasi bi 10 kg el cantasi. metrobusle ugrasamam zannetmiyorum.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (11.08.14 21:27:07)
ya taksi ya da 'atatürk havalimanından metro ile şirinevlere, hemen dibindeki şirinevlerden metrobüsle uzunçayır. uzunçayırdan minibüs ya da otobüsle kadıköy.

  • filipis  (11.08.14 21:28:46)
O zaman tartışmasız taksi ile Bakırköy İDO iskelesine.
Oradan da ver elini Kadıköy.
Ondan sonra yine Taksi...
  • otopsicocugu  (11.08.14 21:29:15)
O kadar çok kiloya metrobüs dayanmaz.

cilekli pasta + 1 Taksi ile Bakırköy + deniz otobüsü olabilir.
  • aychovsky  (11.08.14 21:30:02)
bakırköy sahile 5-7tl gibi bir şey yazar

  • filipis  (11.08.14 21:49:49)
Bakırköy sahil'e az yazar da... Bilginiz olsun diye söylüyorum, ido-havalimanı arası servis var. Saatleri yazıyordur www.ido.com.tr'de. Mobilden girmeyeydim bulurdum.

  • aguilas negras  (11.08.14 22:39:15)