çekilişten bir şey kazandınız mı?

bir çekilişten veya bir yarışmadan bir şey kazandınız mı? büyük ya da küçük bir ödül?

199xli senelerde doritos cipsten cikan bir kagıdı mektup ile teşvikiye bilmem kaç adresine göndermişti babam, cine 5 kazanmıştık 1 senelik üyelik. o zaman maçlar ve mikili kanallar cine5'teydi. getirip 1 senelik cine5 kurdular eve ücret ödemedik hiç. ardından 1 senesi doldu babam uzatmayacağız dedi olsun siz biraz düşünün biz size 6 aylık hediye edelim dediler 6 ay daha kullandık. sonra cihazı geri teslim ettik. evet fakirdik.

  • fallthepieces  (11.08.14 15:35:05)
çanta, spor salonu üyeliği, mp3 player, konser bileti, şapka

  • rentts  (11.08.14 15:35:26)
sayılır mı bilmiyorum ama gameminer'dan 20 dolar değerinde "Disciples III - Renaissance Steam Special Edition" kazanmışlığım var.daha büyüğü yok.

  • deletesystem32  (11.08.14 15:36:42 ~ 15:36:58)
15 sene önce falan dergiden jansport çanta kazanmıştım, halen kullanıyorum.

  • ontheroad  (11.08.14 15:38:12)
antalya'da 1 hafta tatil kazanmıştım bi alışveriş merkezinden yaptığım alışveriş bilmemnesiyle. ama tatil tarihleri kesindi ve değişmiyordu, final dönemime denk geldiği için gidememiştim, yandı :D

  • loveinaflipbook  (11.08.14 15:43:32)
halen kullandığım ilk ve tek bilgisayarım olan ve bu cevabı yazmama vesile olan netbook'umu bilişim kongresi'nde çekilişle kazandım. hayatımın en büyük balından biriydi heralde. 4 yıldır kullanıyorum.

not: 24 yaşındayım. allah yüzüme bakmış heralde. yoksa hala bilgisayarsız sürtüyor olurdum sanırım.
  • yirmisantim  (11.08.14 15:43:36 ~ 15:56:52)
Çocukken Sprite'tan 3 tane basket topu çıkmıştı.

  • johan sebastian  (11.08.14 15:44:45)
Sadece bir kez kazandim o da greencard cekilisi. Ve maalesef amerikaya gitme hususunda ailemi ikna edemedigim icin onu da henuz alamadim.

  • rahmi pinkfloydoglu  (11.08.14 15:45:03)
bir kere market çekilişinden bisiklet çıkmıştı. Bir 15 sene önce falan.

  • oğlum çok zor lan  (11.08.14 15:46:51)
Anneler günü kermes cekikisinden gümüş rengi boyalı vazo ve seçtiğim sarkilardan bir kaset doldurma hakkı kazanmıştım. O zamanlar gözümde büyük bir şeydi. Bendeniz, tarkanli yıllardı.

  • Lim5  (11.08.14 15:54:11)
başkasına nescafe çekilişinden çıkan ps4'ü satın aldım haftasonu sayılmaz mı :(((

  • mattiadestro  (11.08.14 16:02:59)
mtv ema gecesine çift kişilik davetiye kazanmıştım. yılını hatırlamıyorum.

  • sentence  (11.08.14 16:03:55)
Lig tv cekilisinden Coca Cola mini buzdolabi cikmisti seneler once. Kendisi dev gibi ama icine 4 kutu kola sigiyor sadece.

  • duma duma dum  (11.08.14 16:08:35)
199X'lerde Hürriyet'in bir çekilişinden fön makinesi. Bir başka çekilişinden t-shirt (dandik, 1 giyişte pijamalık olanlardan). Karne zayıf.

  • ezeriko  (11.08.14 16:21:47)
Sırt çantası, mp3 çalar, kot pantolon (şaka değil), sinema bileti (birden fazla), kaset, steam oyunları aklıma ilk gelenler bunlar..

  • EkimBebesi  (11.08.14 16:26:25)
Bana bir şey çıkmadı ama kızımın niyetine doldurduğum kupona I-Pad mini çıktıydı. İnanamamıştım.

  • SiyamkedisiZorro  (11.08.14 16:40:10)
babam lcd tv kazanmıştı banka kartından yapılan bir çekilişte.
ben hiç kazanmadım.

  • seyduna6687  (11.08.14 16:41:46)
Bol bol amorti kazanmışlığım var. Bunun dışında işyerindeki yılbaşı çekilişlerinden bir kere laser pointer, bir kere de 20 TL'lik kulaklık kazandım.

  • aychovsky  (11.08.14 16:42:24)
Vestival'e bilet kazandim

  • Idonthaveausername  (11.08.14 16:43:00)
sabah gazetesinin 90'lı yıllarda aç kazan adlı bir çekilişi mevcuttu. kırmızı kare bir çekiliş kağıdı idi. pazar sabahı gazete almaya gitmiştim. eve dönüp aç kazan kuponunu incelediğimde bu çekilişten devremülk kazandığımızı öğrendik. çocuk yaştaydım ve aileme bunu söylediğimde öncesinde inanmamışlardı. sonrasında ise baya sevindik. hatta aynı gün karşı apartman komşumuz da renault spring ve aynı mahallede bulunduğumuz bir komşumuz da beyaz eşya seti kazanmıştı.

  • gurcanbal  (11.08.14 19:17:06)
green card, bir suru sinema bileti( 2000 li yillarin basinda sinema.com uzerinden) nacar marka kol saati( trt radyo 3), kebikec (dergi) ilk 15 sayi( yine trt radyo), bir suru abuk subuk tshirt, cd( cesitli internet siteleri)..

  • yetersiz veri  (11.08.14 21:46:14)