Başka bir Hamilelik Sorusu

Arkadaşlar selam, aktarıyorum:

"Sevgilimle geçen ay dışarı boşalma-geri çekilme yöntemiyle 4-5 kez birlikte olduk, regli normalde yarın başlaması gerek ama hiç bir belirti yok. Karın ağrısı, bel ağrısı göğüs şişmesi filan olurmuş hep ve tarih hiç şaşmazmış. Acaba hamile midir diye çok korkuyoruz. İşin kötüsü ben 4-5 gün sonra Almanya'ya dönmek zorundayım. Nasıl öğreniriz hamile olup olmadığını, idrar testi yaptırsak şu günden sonuç verir mi? ya da Pazartesi hastaneye kan testi mi yaptırtmalıyız?"

Nedir yorumunuz?

bekar sevgililerin yüzde 70'i hayatında en az 1 kere bu korkuyu yaşamıştır diye hararetini dindireyim.

  • mayeskuel  (10.08.14 23:16:10)
  • sparkle kiddle  (10.08.14 23:18:17)
Birkaç gün bekleyin ve stres yapmasın. Stres regli geciktirir daha çok. Kan testi en doğru sonucu verir, 1 hafta içinde regl olmamışsa hala kan testi yaptırabilirsiniz.

Bu arada o geri çekilme yöntemi bir yöntem değildir arkadaşlar üzgünüm, korkmakta da haklısınız umarım korktuğunuz gibi olmaz.
  • amelie poulain  (10.08.14 23:18:37)
ananem bile geri cekilmeyle korunmamistir.

test yapsin ici rahat eder ama hamile olsa memeler, karin bolgesi hemen hamile kaliyorum diye kendini belli eder. karin bolgesi cisi varmis gibi siser, memeler tombiklesir falan.

bazi testler icin regl gunu uzerinden gecmesini beklemeye gerek yok.
  • elxa  (10.08.14 23:20:05)
eczaneden test alıp bakın kendizi yiyip bitireceğinize.

  • rebellion  (10.08.14 23:20:07)
eczaneden 2 test alin garanti olsun. bu devirde hala bu sekilde korundugunu düsünenlerin olmasi da gercekten ilginc.

  • kimse  (10.08.14 23:22:29)
yalancı gebelik yüksek ihtimal.

  • fallthepieces  (10.08.14 23:43:26)
Iste bunlar hep stres

  • balpolen  (11.08.14 01:04:53)