kızlar erkekler farketmez

bacaklarımdaki batıklardan kurtulmak için kıl köklerini rahat bırakır diye bi süre jilet kullanmaya karar verdim.jiletle alırken kılların çıkış yönünün tersine alsam n'olur?kıllar çoğalır yada kalınlaşırmı?

bkz: kıl dönmesi

edit: killarin cogalmasi veya kalinlasmasi konusu tamamen sununla alakali.
sen vucuduna zarar veriyorsun o killari keserek. yani zarar derken vucudunun kosullara uymasi icin yaptigi bir degisikligi onluyorsun.

vucudda diyor ki lan bu killara bir sey oldu demek ki kotu bir durum var yeniden cikiyim ben diyor. bazen sayisi artabiliyor kucuk bir olasilik.

cogu zaman da biraz daha kalin cikiyor. gozune fazla gozukuyor o yuzden.

ben futbol oynarken yillarca ugrastim. bir yerden sonra pes etti. artik cok seyrek.
  • kutsalbok  (10.08.14 18:56:59 ~ 21:41:04)
Batık için bir solüsyon vardı sanırım gigi no bump idi adı ben olumlu yorumlar duymuştum hakkında bir de scrub olarak vardı onu deneyebilirsin mesela jiletle almak istemezsen.

Jiletin nasıl yaparsan yap kılları çoğalttığı veyahut kalınlaştırdığını da zannetmiyorum.
  • faihfati  (10.08.14 19:58:04)
Batık olmasın istiyorsan, tıraş işleminden bir süre önce kese yardımı ile ölü derilerden kurtulman gerekiyor. Hem bu bacaklarını da ağdaya ya da jilete hazırlıyor. İyi bir lif ya da vücut fırçası ile bacaklarını keselemeyi dene.

  • gossipgirl  (11.08.14 00:07:17)
ya yanlış sormuşum aslında sorunum batık değil kıl köklerindeki lekeler bütün kılların kökünde koyu khve lekeler oldu bunun için ağda yapma diye tavsiye aldım hep kökler fazla tahriş olmuş falan diye.batık için kese falan evet yapıyorum ama o lekeleri geçirmedi

  • aylin dal  (11.08.14 12:10:35)