mülakat sonucu iş teklifi

silsile ile ülke müdürüne kadar görüşmeler oldu. her kişi de maaş beklentimi ayrı zamanlarda görüşmemize rağmen sırasıyla sordular. görüşmeler 4 ay sürdü. 4 ayrı görüşme oldu bu arada.

neyse ülke müdürü iş teklifi yapacağını söylemiş orada çalışcağımız mühendise emaille. kendisiyle görüşmemizde zaten işin olduğunun sinyalini vermişti. müdür ispanyol. teknik müdür de öyle.

verdiğim maaş aralığı belli. farklı bir teklif gelme ihtimali var mı ilk sorum.

sizce ispanyol bir şirket olan yeni müstakbel iş yerime teklif esnasında hangi konuları sormalıyım, neleri açıklığa kavuşturmalıyım?
@1 espri her daim ihtiyac :)

siesta yapiyor muyuz diye sor.

hadi hayirli olsun.
  • she was my baby  (10.08.14 03:56:23)
siz ne kadar maaş aralığı da belirtseniz onlar kendi istedkleri teklifi sunarlar ancak çok da düşük geleceğini sanmam.

bir de barcelona kombinesi veriyorlar mı onu sor.
  • canseven  (10.08.14 10:10:32)
boğaların renk körü olduğunu söyle, hep beraber gülün.

  • fallthepieces  (10.08.14 10:27:04)
hacı bale ne koşuyor ya de. insan değil bence de.

  • brad pitt  (10.08.14 10:33:13)