Kaliteli Erkek Giyim Markaları

ortalamanın bir tık üzerinde fiyatları olan ancak kalitesi oldukça iyi diyebileceğiniz erkek giyim markaları nelerdir?

marka ile birlikte özellikle hangi açıdan iyi olduklarını belirtirseniz mükemmel olur. (örneğin: xyz-pantolon)

network- takim eliseleri guzeldir. her seyi guzel ve kalitelidir

fabrika- keza bunun da takim elbiseleri ve gomlekleri kalitelidir. sik urunleri var.
  • exlibris  (08.08.14 23:43:08)
fakir işi bir cevap olacak ama, zamanında no fear'dan bir tişört aldım, 6-7 yıldır giyiyorum. Tişört siyah olduğu halde ne bir solma ne bir cortlama yapmadı.

  • oğlum çok zor lan  (08.08.14 23:45:50 ~ 09.08.14 00:59:48)
günlük giyim için mi klasik giyim için mi ?

  • Kamyoncunun vitesi  (08.08.14 23:47:45)
pantolon için; (bkz: diesel)
smart casual giyim için; (bkz: massimo dutti)
cüzdan ve kravat için; (bkz: vakko)
ayakkabı için; (bkz: camper), (bkz: calvin klein), (bkz: frau), (bkz: sperry)
tshirt için; (bkz: timberland), (bkz: barbour), (bkz: tommy hilfiger), (bkz: lacoste)
güneş gözlüğü için; (bkz: tom ford)
  • papillon7  (08.08.14 23:48:19)
normalde çok zor beğeniyorum. yurtdışına giderken havaalanında yanlışlıkla hugo boss mağazasına girdim.

%70'ini beğendim :)

ama pahalı be kardeş.

network +1
  • EasyTiger  (08.08.14 23:48:31)
@kamyoncunun vitesi

günlük giyim için
  • Tyler89  (08.08.14 23:48:37)
fred perry, tommy, diesel(pantolonlar), lacoste, polo bakabilirsin

  • GibsonRulesv2  (08.08.14 23:55:17)
giyim tarziniz ?

klasik giyim icin her zaman terziyi tercih ederim. bazen pahaliya kacabiliyor ama hayatimda gomlek giyiyorsam bu adamlar sayesindedir.

terziyle ugrasamam diyorsan sararin indirimleri takip etmem gerekir. cok elestiriyorlar sarari ama bence bu ulkede kaliteli is yapan ender firmalarindan biri.

hani o kadar para cok ama kalitesiz olmasin cesit cesit giyiyim diyorsan da suvari her ay bir kampanya yapiyor. dun 3 gomlek 2 pantolonu 200e aldik.

bunlar disinda asiri ucuk fiyatlarda ki armaniyi falan karistirmiyorum.

normal kot icin sacma ama mavi bence ideal. evet fiyatlari gereksiz pahali ve alakasiz. mesele 150 200 e olan bir kotu outlet de 50ye bulabiliyorsun.

ama siyah-koyu renkten baska kot giyemeyen biri olarak seviyorum. gerci artik mavi disinda da onlarca kaliteli marka var takili kalmamak lazim.

tsirtler konusunda siradan duz olsun diyorsan polo her yerde bulabilecegin bir magaza. kumasi insani huylandirmiyor.

kullan at tarzi pullandbear da tercih edilebilir. yine kot gibi terxih listesi genis abi (lacoste tommy yani markayi degil de fiyati ne icin giuecegini dusunmen lazim. ayrica yaninda indirimleri takip eden bir kadin olmasi lazim. sart.

baskli tsirt icin kaft diyorum.

ayakkabi icin balence'lar harbi rahat ama artik dalga konusu oldu. hummelerlar kot altina yakisiyor. tomslar cok itici.
bot konusunda dockers ve yds kullaniyorum.

dockers sık ve rahat.
yds turk markasi ve gercekten kaliteli.

aklima geldikce eklerim.
  • kutsalbok  (08.08.14 23:56:17 ~ 23:58:25)
ermenegildo zegna

  • Sskywalkeremre  (09.08.14 00:47:42)
igs

tecrübeyle sabit, 15 yıl önce aldığım paltoyu halen kullanmaktayım, ne rengi ne aslı ne astarı bozulmadı.
tasarım, rahatlık, kalite
  • trollmatik  (09.08.14 00:50:19)
sana herkesin söylemeyeceği iki marka söyleyeyim. ortalamanın bir tık üzeri derken, ortalama fiyat olarak neyi baz aldığını bilmiyorum ama, kendime göre söyliycem.

giovane g.: galleria ve mall of istanbul'da mağazaları var bildiğim kadarıyla. muhteşem kaliteli bir marka. pantolon ve gömleklerine hayranım. pantolonları 150-200 tl arasında.

avva: bu biraz daha sağda solda görülebilen bir marka. genelde ykm ve boyner'lerde oluyor ama oralarda pek güzel ürünlerine denk gelemiyorum. halbuki kendi mağazaları bir derya resmen. fiyatları da oldukça uygun sayılır. tişörtlerine ve kravatlarına hastayım.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (09.08.14 01:28:39)
bence mudo.

efendim.xyz
  • imelih  (06.07.18 21:44:37)