AŞTİ'den ODTÜ A4 kapısına nasıl gidilir?

sb. lütfen taksi demeyin, her gün taksiye binemem.

bir de A4 kapısından indikten sonra çarşıya gitmem yürüyerek kaç dakika alır? direk çarşıya götüren bir hat var mı?

tim.metu.edu.tr buradan ring saatleri takip edilebilir. bunun dışında oradan kızılaya geçip kızılay dolmuşuna binerek kampüsün içine girilebilir. armadanın oradan da kızılay dolmuşuna binmek mümkün.

  • ron dennis  (08.08.14 14:22:11)
metro var sanırım odtü'nün ve aşti'nin önünde. metroyla gidebilirsiniz.

ya da aştiden eskişehir yolundan geçen dolmuşlara binebilirsiniz ve odtü köprüsünde inip karşıya geçersiniz. odtü nizamiyeden de dolmuşa binebilir ya da otostop çekebilirsiniz.
  • kayranin kedisi  (08.08.14 14:24:33)
@freekara

geçenlerde aşti'nin önünde 30 dk kadar bekledim kampüs içine giren dolmuş geçmedi hiç, yaz döneminden dolayı mı?
  • legendwaitforitdary  (08.08.14 14:25:45)
aşti önünde beklemeyin. armadaya yürüyün oranın önünde bekleyin yahut 2 dolmuş yapın; aştinin önünden bin odtü üstgeçidinde in, a1den a4e dolmuş, ring, otostop olabilir

  • inspector  (08.08.14 14:31:41)