Hp laptop ram uyumlu mu?

Laptopta 1 gb ram var ve bu çok yetersiz. Makina çok kasıyor. Bunu yükseltmek istiyorum.

Laptop modeli = Hp Pavillion dv6000

Özellikleri =

İşlemci i.imgur.com
Anakart i.imgur.com
Hafıza i.imgur.com
SPD i.imgur.com

3 gb ram takmak istiyorum.

Alacaklarım =

urun.gittigidiyor.com

Bu iki ram laptopa uyar mı?
Yine bu iki ram birbirleriyle uyum sorunu çıkartır mı?

Çok teşekkürler.

hp dv6000 serisi de tam olarak kac? bilgisayarin altina bak, orda tam modeli yazar. sonra netten o modelin destekledigi maks ram'e bakarsin. kolay yol bu cunku.

bir de ddr2'ymis. ddr3'lere gore daha pahali, eski teknoloji az bulundugundan oturu.

edit: ha ikinci el var tabi. :}
  • she was my baby  (08.08.14 02:24:31 ~ 02:25:10)
Hocam kaynaklar çoğunlukla ingilizce olduğu için emin olamadım. O yüzden sordum. Teşekkürler yine de.

Laptopun altındaki tam modeli =

i.imgur.com
  • tavish11  (08.08.14 02:29:17)
dv6880se modeli icin burda 4gb'a kadar yolu var yaziyor h10025.www1.hp.com

  • she was my baby  (08.08.14 02:34:31)
kasmaya devam edecek ne yazikkí. fazla beklenti icine girmeyin. islemci gunumuz kosullarina gore yetersiz kaliyor.

  • melancholia  (08.08.14 02:46:54)