Ustume bilgisayar icin fare/mouse atin

Ya yillardir kablosuz kullaniyorum. Suan Logitech Performance MX kullaniyorum da, batarya problemleri var sanirim. 3 gun falan gidiyor sarji. (6 ay gittigi yaziyor nette, hadi onu gectim 1 ay gitse bana yeter) alali 2 yili gecmedi sanirim, bi servise gondercem bu siralar.

neyse daha iyi bi onerisi olan var mi? kablosuza alistim ama kablolu da kullanabilirim belki.

cok basit olmasin.
ses tuslari,
sayfayi ileri geri oynatabilecek tuslari olsun.
dosu killi olsun falan.
=/

  • jedilance  (08.08.14 01:26:30)
bizimkilere bundan almistim, o da bi ara bozulmustu sanirim. genel olarak logitech mi bozdu acaba? baska bi markaya mi yonelsek napsak?

  • she was my baby  (08.08.14 01:30:17)
microsoftun en basic modelini kullanıyorum, 2000 bilmemne galiba, 3 senedir tek bir sorun yaşamadım. öneririm.

  • ayk  (08.08.14 08:13:47)
logitech çok şerefsiz bi marka. 2 trackballunu kullandım, 6 ayda aletler durduk yere bozulup kaymaya başlıyo. trackball dediğim nane de 150 tl yahu. vicdansızlar.

  • shiranai  (08.08.14 09:11:12)
Logitech M705. İlk iki senesi aktif olmak üzere 3 senedir kullanıyorum. En son ne zaman pil değiştirdiğimi hatırlamıyorum.

Ellerim çok terlediği için her mouse bana gelmiyor. Microsoftunkileri bir sene içinde haşat ediyorum.
  • zombi  (08.08.14 11:18:26 ~ 11:18:55)
ben de 1.5 senedir logitech'in trackball'unu kullanıyorum, çok memnunum. kullanıma göre değişiyor demek ki. alışmak zor ama tavsiye ederim, 1-2 hafta sonra baya rahat etmeye başlıyorsun.

  • soso  (08.08.14 11:57:18)
Bende logitech k330 var klavye mouse seti 1 senedir herhalde aynı piller

piller duracell
haberin olsun
  • cruseo  (08.08.14 12:02:50)
Bloody v7. Çok çılgın bi alet.

  • cetoxim  (08.08.14 19:13:43)