kuru ağaç nereden bulabilirim?

şehir içinde kadıköy'ün ortasında yaşayan arabası olmayan bir birey olarak 20-30 cm çapında en az 1 metre uzunluğunda şöyle dallı budaklı bir kuru ağaç nereden bulabilirim? kadıköy civarında ya da evinde bahçesinde böyle bir ağaç/ ağaç parçası olan var mı? kedime bir şeyler yapacağım ne zamandır kafamda bir türlü bulamadım araba ve zaman olsa giderim ağaçlık alanlara bulurum da yok işte...

Caddebostan'a baktınız mı?

  • ay nov kung fu  (08.08.14 00:41:56)
sahile baktım da pek göremedim dikili olmaması lazım. kesip/sökemem :/

  • mr fusion  (08.08.14 00:44:59)
İnsanların yoğun olarak oturduğu köşk önü var ya, orda sarmaşıklar var duvar dibinde. Oralardan bulabilirsiniz belki. Çişli olur muhtemelen ama demedi demeyin. :D

  • ay nov kung fu  (08.08.14 00:47:04)
Orman sayilan alanlardan bu urunu almaniz 6831 sayili orman kanununa gore suctur. Ona gore gidip almaya niyet ettiginiz yere dikkat edin zira almaniza laf etmezler tasimaya kalkarken yakalarlar tasidiginiz tasita el koyup acik arttirmayla satarlar ;)))

ormanci ;)
  • erty_ksk  (08.08.14 00:59:53)