gezi olaylarında

gezi parkına pizza söylendi, meksika'dan bi kredi kartıyla ödendi iddiasının DELİLİ var mı? ses kayıtlarına, yolsuzluk belgelerine, reel hayatta yaşadıklarına inanmayan adamlar nasıl oluyor da buna inanıyor bunu merak ediyorum. tabi sorum niye inandıkları değil bi delil var mı yok mu? 1 yıl geçti adamların hala tek argümanları bu aq :(
p.s.: OYUN BÜYÜK AYIQSSS

Meksikadan pizza parası ödenmesinden başka şeyler anlayan adam net gerizekalıdır. Neden muhattap oluyosun ?

  • acukali ekmek  (07.08.14 23:26:02)
kabataş yalanına inananın delile ihtiyacı yoktur :)

he meksikadan söylendiyse ne olur az da acı sos dökselermiş...
  • Ufuk  (07.08.14 23:26:05)
bizzat yemeksepeti ceo'su acikladi. dunyanin heryerinden gezi parki'na siparis aldik diye. daha delil mi soruyorsun?

edit: www.milliyet.com.tr
  • mayeskuel  (07.08.14 23:27:29 ~ 23:30:19)
abiler zaten sorum, delilin olup olmaması. zaten niye meksika'dan ödeniyor abd, ingiltere ve israil'den de ödenebilirdi gayet. o mantıksızlıklara girsek sabaha kadar yazarız buraya :(

sağolun mayeskuel ve kungfu bilen arkadaş :)
  • robert pire  (07.08.14 23:27:42 ~ 23:33:13)
Kaynak bu adamın konuşmasında söylediği üzere "bir arkadaşına izahat veren pizzacı çocuk".
www.sabah.com.tr

Bunun kocaman bir yalan olduğunu göremeyenin aykusu 3tür zaten. Boşverin.

Pizzaları da ekşi'den vs organize olarak insanlar söyledi hatırladığım kadarıyla. Ve bu ilk günlerde, daha herkes oraya akın etmemişken gerçekleşti.

Edit: Orada bedenen bulunamayan insanların yaptığı bir yardımdı. Ben İstanbul'da olmasam da Uruguay'da olsam yemeksepetinden yemek gönderirdim oraya. Zevzeklik bunu "usroulun oyono" olarak görmek.
  • ay nov kung fu  (07.08.14 23:30:52 ~ 23:32:30)
Gezi Parkı olaylarında hatırlarsanız dayanışma ön plandaydı ve parkın içinde hemen herkes yiyecek, içecek dağıtıyordu. Bununla birlikte destek olan kişiler de yemeksepetinden bir şeyler söyleyip gönderebiliyordu. Hatta yanlış hatırlamıyorsam sözlükte de böyle bir başlık açılmıştı ve siparişler verilmişti. Bu adamlar da işte böyle alakasız şeyleri, tıpkı diğer her şeyde yaptıkları gibi sunuyorlar ve müritlerine de sorgusuz inanmak düşüyor. Yani Meksika'dan pizza söylendiyse bu tam aksine Gezi Parkı'nda olan bizler için güzel bir şeydir, onlar için ise saldıracak saçma sapan alan yaratma çabası.

Edit: Delil yok bildiğim kadarıyla ama dediğim gibi sözlükteki o başlık bulunursa oradaki sipariş verenleri buna inanan kişiler delil olarak görebilir.
  • olcay  (07.08.14 23:33:35 ~ 23:35:27)
  • ay nov kung fu  (07.08.14 23:36:34)
Ben mi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ama kenyadan dahi sipariş verilmişti, fakat sizin dediğiniz meksika olayı, bir gazete de çıkan 600 pizza meksikadan gibi bir haberdi, tabi ki yalandı, zaten o gece yemmeksepetinden verilmiş en yüksek tutarlı sipariş 1000 lira civarı bir şeydi, 1000 liraya da 600 tane ancak poğaça gibi olan mini pizza alabilirsin :D

  • atom karincanin torunu  (08.08.14 00:06:21)