thy-yanlış isim yazma

bilet alırken eşim,kendine bilet bakarken benim için uygun bi izmir bileti bulup aldı ama bu arada kendi adını yazmış yanlışlık,
cinsiyete bayan yazmış mail adresi benim,kredi kartı benim..
bunu düzeltmenin bi yolunu bilen var mı?

çağrı merkezini arayın.

  • inheritance  (07.08.14 10:00:56)
arayıp düzeltin, sorun olmaz.

  • matematik koyu  (07.08.14 10:06:37)
İsim düzeltmiyorlar kesinlikle.

İki ismim var, şirket bilet alırken tek ismimle almıştı, sıkıntı çıkmasın diye ikinci ismi eklemek istedim ama bilet kesildikten sonra değiştirilemeyeceğini söylediler gerek call center, gerekse THY'den tanıdıklar.
  • cakabo  (07.08.14 10:16:43)
hiç bir yolu yok mu ya? böyle şey olmaz,düzelttiren var mı acaba daha evvel, yani hadi ismine alınan kişi gitsin diycem o da gidemez ki,izin olayları malum

  • Kalinka  (07.08.14 10:25:44)
bilet iptal edilebiliyorsa iptal edip tekrar alın. hizmet bedeli kadar zararınız olur.

  • inheritance  (07.08.14 10:32:07)
başkasına alınmış bir bileti kendi üzerine almak istiyorsun, elbette mümkün değil.

yapabileceğin o bileti iade etmek... bilete göre bedava da olabilir, tamamı da yanabilir; sonra da yeni bilet almak. yani harf hatası falan değil, bildiğin başkasına alınmış bilet.
  • desdinova  (07.08.14 10:35:04)
Birkac harf ile problem olmuyor da (basima gelmisti), farkli bir isimse problem cikabilir. Maalesef bilet kesildikten sonra degisim yapmiyorlar (yine de sansinizi bi deneyin). Promosyon biletlerinde degisiklik yapilmiyor ancak kesinlikle

  • x daemon  (07.08.14 10:46:21)