hangi araba

2001 hyundai santa fe
2003 mazda protege5
2008 chev aveo
2003 hyundai accent

acemi bir sürücü tarafından fazla trafik olmayan benzinin de görece ucuz olduğu ama kışları çetin geçen bir yerde ekseriyetle kısa mesafeler için kullanılacak. hangisini almak daha mantıklı? fiyatları ve kmleri birbirine yakın hepsinin

Chev

  • fallthepieces  (07.08.14 08:27:24)
bana kalsa hiçbiri, chev de desteğini çekti diye aklımda kalmış türkiye'de elbet vurur bi yerlere acemi ise yedek parçaydı, tamirdi sıkıntılı olur. bence başka bi arayışa girmeyeli arkadaş bu araçlar kötü tercih gibi.
Acemilerin de tercih ettiği herhangi bir peugeot modeli seçilebilir.

  • byakuya  (07.08.14 08:31:27 ~ 08:33:18)
nasıl destegini cekti ? sen o kadar araba sat sonra ben destek vermiyorum. öyle bir şey olabilir mi ?

  • fallthepieces  (07.08.14 08:43:05)
@fallthepieces
aklımda yanlış kalmış, şimdi bakınca yeni araç satışını durdurmuş sadece. Yedek parça servis devammış. benzin ucuzsa chev tercih edilebilir o dördü içinde.

  • byakuya  (07.08.14 08:46:34 ~ 08:47:01)
hyundai accent. parçası ucuz bol. satarken de zorlanmazsın.

  • neistediginibilmeyenadam  (07.08.14 09:08:32)
Türkiye dışındaysan alabileceğin en hayvani aracı al.
Eğer Türkiye'deysen Türkiye içinde benzinin daha ucuz olduğu yer neresi?
Türkiye içindeysen 2003 hyundai alırdım ama yetkili serviste iyice bir kontrolden geçirtmek lazım. Diğerleri elinde patlar.
  • Tutkun  (07.08.14 09:46:47)
chevrolet alma yahu, millet elindekileri çıkarmak için debeleniyor. satış yok bundan sonra, teknik destek var ama parçaları için yüksek bedeller ödeme riskin var. eğer dikkat ettiysen diğer tüm arabaların modelinden ortalama 5-6 yaş daha geç olmasına rağmen aynı fiyat segmentinde. neden?
bana kalsa hiç biri. ne kadar bütçen var sen onu söyle bana...

  • cliquot  (07.08.14 09:51:27)