Ulusal Ajans Staj

www.ua.gov.tr

Bu staj işleri nasıl oluyor? 2 aylık dönemlerle staj için alım yapıyorlar. Staj süresi ise 3 haftaymış.

Peki bu çalışma süresi parça parça değil di mi? 3 hafta boyunca çalışılıyor yani?

Ben aynı zamanda part-time olarak çalışıyorum. Bu staja başvurabilir miyim?

Şöyle yazmışlar

"Madde 3 Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'nda Stajyer
Programına katılacakların; başvuru tarihinde bir yükseköğretim kurumunun 2. 3. veya 4. sınıf
öğrencisi olması veya yüksek lisans öğrencisi olması veya 25 yaşını doldurmamış ve kamu ya
da özel herhangi bir işte çalışmaması kaydı ile üniversite mezunu olması, tüm bu durumlar
için lisans transkriptin kümülatif ortalamasının 4 üzerinden 2,00 ya da 100 üzerinden 55
olması, şartları aranır. "

Teşekkürler.

burda staj yaptım daha önce,evet 3 hafta sürüyor parça parça değil,zaten yanlıs hatırlamıyorsam o 3 haftalık donemi seciyordun eskiden su tarihler arası 3 hafta calısacagım dıye,ben sabah gelip 3 gibi falan cıkıyordum,ab projeleri üzerine gercekten güzel bilgilere sahip oldum tüm projeleri sisteme ben işliyordum falan staj icin gayet zevkli bir yer sağolsunlar çalışan uzman memur arkadaşlarda bir o kadar iyilerdi

  • themanhekilled  (07.08.14 13:00:36)