beyoğlu hayal kahvesi

buraya can gox'u dinlemeye gideyim dedim ama sözlükteki yorumları okuyunca felaket bir yer canlandı gözümde.

ekşici beğenmemezliği mi, doğruluk payı yüksek mi bu eleştirilerin? sakin sakin adamı dinleyip çıkmak mümkün değil midir yani?

Can Gox'u hayal kahvesinde dinledim, ekşideki yorumları okumadım ama tam olarak şikayet edilen durum nedir? Stadyum değil, ayakta durulan standart bi mekan sonuçta. Bi insan ne kadar fazla beklenti yüklenebilir ki oraya giderken? Benim tecrübeme göre bahssettiğiniz şey mümkün, ben o şekilde yaptım.

  • pandispanya  (06.08.14 13:12:49)
biri kalabalıktan (aşırı kalabalıktan) şikayet etmiş. çalışanların kabalığı, sahnenin/sahne önünün falan rahatsızlığından bahsedilmiş. iyi şeyler de var arada.

ben mekana hiç gitmedim, insanlara temas etmeden, ayakta durup terden ölmesem yeter bana.
  • reavelyn  (06.08.14 13:16:27)
Çalışanlar genelde g.tü kalkık hayal kahvesinde, doğrudur. Ben genelde ses sistemi açısından önemsiyorum; bu kısım fena değil. Mekana biraz erken gidip kendinize bi masa bulabilirseniz tam kalabalığın en ortasında kalma durumunu nispeten hafifletebilirsiniz. Bi yerden sonra "müziğin sesini duyanların" da gelmesi durumu olabiliyor. Öyle izdiham şeklinde değil elbette. Ama çok rahat bir alan da diyemeyiz. Yine de her şeye rağmen değer mi? Bence de

  • pandispanya  (06.08.14 13:22:51)
ayakta durup terden ölmesem dediğimde anlatım bozukluğu olmuş, ayakta durmak da sorun değil ebnim için. tıkış tıkış olmasa yeterdi. ama anlattıklarınızdan sonra sıcak bakmaya başladım olaya.

son olarak, fiyatlar ne durumda içeride? örnekle açıklayabilirseniz çok sevinirim.
  • reavelyn  (06.08.14 13:28:13)