[]

kabin bagajı güvenlik kontrolünde sıvı deklare

Bunu nasıl yapıyorsunuz gençler? Hepsini ayrı ayrı torbaya koymak gerekiyor orası tamam. Bu torbaları direk çıkartıyor musunuz ilgili çantadan ve şu kutuların içine mi koyuyorsunuz?

Yoksa xtrayden geçerken güvenlik uyarırsa mı çıkartıp gösteriyorsunuz?


 
Xray'den geçerken soruyorlar şişede ne var, çıkarın falan diye. O zaman.


  • Lim5  (06.08.14 02:14:25) 
Ben hic yapmadim ama arkadaslar Lim52in dedigi gibi yapiyor.


  • delifaruk  (06.08.14 02:39:08) 
çantayı açıp oradaki personele gösteriyorum. "sıvılar paketli" diyorum.
hani "laptop varsa çıkarınız" diye gezinen bir abla/abi oluyor ya. ona diyorum bunu. o da xray başındaki abla/abiye diyor, "sıvılar kontrol edildi" diyor.
hepsini ayrı ayrı torbaya koymak gerekmiyor bu arada. tek kilitli poşet yeterli.

gelirken ise sıvı bulundurmuyorum freeshop harici. bulundurmadım yani hiç.
  • icemint  (06.08.14 08:37:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.