Götü kalkık insanlar çuvallayınca bu durum ufaktan hoşunuza gidiyor mu ?

Yoksa benim içime şeytan mı kaçmış ha ?

acayip eğlenceli :)
olur ya birgün bir yanlış yaparım, maymun olurum diye düşünüp götünü çok kaldırmamalı insanlar.

  • rock n roll  (05.08.14 20:34:33 ~ 20:39:28)
hoşuma gidiyor

  • oldboy  (05.08.14 20:35:33)
önce hoşuma gidiyor sonra gidip kıyamayıp yardım ediyorum sonuç gene götü kalkıyor :D

  • neferkitty  (05.08.14 20:36:08)
Yalniz degilsin sampiyon

  • MiraTaurus  (05.08.14 20:36:59)
İçinden "beter ol amk!" diyerek erol taş gibi gülüyorum :D

  • bilmemkacincinick  (05.08.14 20:57:02)
Hoşuma gidiyor, çok sevdiğim biri olsa bile içimden bir derin "ohh" çekiyorum..

  • mutekebbir  (05.08.14 21:25:32)
Tabiki.

  • efrasiyab87  (05.08.14 21:29:42)
ufaktan olur mu lan. tabi gidiyor. barney stinson'ın piç gülüşünü atıyorum hem de.

  • lionel andres  (05.08.14 21:33:59)
gidiyor.
hepimiz crowley'iz.

  • linwie  (05.08.14 21:43:38)
Biri çuvallayınca illa ki üzülüyorum.

Makam olarak büyük biri var, patron diyelim, öyle bir şey. Küçük çapta bir padişah, uzunun kopyası. Can düşmanım diyebilirim, o derece bir şey. Öyle ki ölüsünü görsem göbek atabilirim diye düşünürüm. Bir gün çuvallar gibi oldu, adama çok fena üzüldüm. Üzülmemek için adamdan ne kadar nefret ettiğimi kendi kendime hatırlatmak zorunda kaldım. İçim dayanamıyor.

Kaldı ki sadece göt kalkıklığı olan, ukala olan birisi olsa üzülürüm ben. Duruma göre yardım bile etmek isteyebilirim.

Bir yandan bir parçam da sevinir de, çekinik kalır o parçam. Onun ortaya çıkması için beynimle biraz bastırmam gerek üstüne.
  • aychovsky  (05.08.14 21:53:03)
evet. en çok da 1 kişiye 2-3 kişi diklenip dayak yiyenler. liveleak'de alkışlarlayaşıyorum'da falan bi ton örnek videosu var, çok zevkli eğlenmesi.

hele şu gerizekalıları açıp açıp keyifleniyorum: alkislarlayasiyorum.com
  • xenophobe  (05.08.14 22:12:52)
Sevinmiyorum çünkü önemli olan bence onun bu davranışının farkında olması. Eğer ders almıyorsa zaten yine götü kalkık dolaşmaya devam edecektir.

  • duyond  (05.08.14 22:29:14)