İyi ki yapıyorum dediğin şeyler?

Yapmaya başladıktan sonra hayatınıza pozitif etkisini gördüğünüz şeyleri soruyorum.

İyi ki puzzle yapıyorum, iyi ki spor yapıyorum ya da ne bileyim, iyi ki şöyle bir karar aldım gibi.

sigarayı bırakmak
spor yapmak
yazı yazmak
yeni yerler görmek
  • try again fail again fail better  (05.08.14 15:57:18)
egzersiz
kefir içmek
seyahat
kilo vermek
  • icemint  (05.08.14 16:01:36)
daha özgür ve özgün olmak gibi bir karar aldım,iyi ki aldım
bu arada süper soru,konuşulası

  • Kalinka  (05.08.14 16:02:06)
Sigara içmiyorum, spor yapıyorum, şeker tüketmiyorum, annemin kalbini kırmamaya çalışıyorum.

  • angelus  (05.08.14 16:02:50)
spor

  • xenophobe  (05.08.14 16:03:13)
+
farkında olmak
takmamak
az konuşmak
çok okumak
karanlıkta uyumak
  • icemint  (05.08.14 16:06:11)
Daha fazla kitap okumak. Kendimin daha fazla farkinda olmak.

  • instant crush  (05.08.14 16:08:27)
Şan dersi almak(tı) :(
Şimdi ise bol bol yürümek
Yeni mekanlar keşfetmek
  • lcha  (05.08.14 16:08:59)
günlük yazmak(geçen yıl bugün nelerle uğraşıyormuşum?)

edit:arada tatile çıktığımda telefonu bilgisayarı hatta saati bile yanıma almamak.kendimi modern dünyadan soyutlamak.
  • iste o bendim  (05.08.14 16:10:40 ~ 16:12:18)
İyi ki işimi yapıyorum, beslenme düzenimi düzelttim, kendi çapımda spor yapıyorum.

  • aychovsky  (05.08.14 16:13:24)
+
blog yazmak
liste(ler) yapmak
  • icemint  (05.08.14 16:13:59)
Birkaç aydır yoğurdu evde mayalıyorum taze sütten, süper kararmış.
Zumbaya başlamak. Kahkaha atarak da spor yapılırmış, mükemmel.
Nedense üzerimde kriptonit etkisi yapan insanlar var, onlara olan zaafımı köreltmeye çalışmak/hayır demek.
Biraz da razı olmaya/ olmuşu kabul etmeye çalışmak.

Gayet sıkıcı liste ama yakında trompeti de eklerim umarım ^^

iste o bendim +1
tatile çıkınca bazı günler telefonsuz dolaşmak gerçekten harika oluyor. Tatil yaptığını anlıyor insan.
  • oranjlaturanj  (05.08.14 16:16:11 ~ 16:22:57)
-Gercekten onemli bir sey degilse hic bir seye sinirlenmemek. Sinirlensem de 2 3 saniye sonra bosvermem.
-Gereksiz seylere uzulmemek
-Insanlardan beklentilerimi azaltmak
-Herkes yazmis ama spor, kesinlikle spor.
-Verdigim yanlis kararlardan ders almak.
-Kendini kotu sartlara alistirmak, basit seylerin degerini bilmek. Gunese agaclara yagmura bulutlara bakip derin nefes alip oh diyen insanlari gerizekali gibi gormeyip onlardan biri olmak.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (05.08.14 16:17:17)
İyi ki sevişiyorum,iyi ki sağlıklı besleniyorum,iyi ki yüzüyorum:)

  • Lola90  (05.08.14 16:20:58)
Pek yemek yememek; Boş bir midenin hissettirdikleri. Böyle sanki hislerin keskinleşiyor gibi. Her kokuyu daha iyi alıyorsun vs.
Ve kimsenin ne dediğine takmadan aklımdan ne geçerse anında parayı basıp satın almak, sonrasında aç kalcağımı bilsem bile. Bu beni mutlu eden birşey ve sonradan ''salak mısın buna o para verilir mi?'' laflarına maruz kalmayı artık takmıyorum. İnsanların düşüncelerini umursamamak bir nevi.

  • shejia  (05.08.14 16:21:02)
Insanların ne söylediğini hiç umursamamak

  • hakikibulut  (05.08.14 17:09:49)
Su ara pek duzenli olmasa da iyi ki kosuyorum kendini fit hissetmek iyi oluyor. Iyi ki gunluk tutuyor-dum esksileri okuyunca baya iyi hissediyorum (artik blog yaziyorum). Ani biriktirmek guzel sey evet siz de yapin.

  • duzsac  (05.08.14 17:20:58)
Beklentisiz olmak
Kafama her şeyi takmamak
Yardım etmek
Gezmek
Eşimle vakit geçirmek
  • duyond  (05.08.14 17:51:48)
hisse senetlerinde ve kurda analiz yapmak, kısa-orta vadeli tahmin yapıp nokta atışı tutturmak, manipülasyon yapılan kağıtları bulup speklerin eline vermek. bkz mepet, artog. üniversitedeyken, yatırım dersinde dönem başında dönem sonu için yaptığım eur/usd çapraz kur tahminim 7 baz puan farkla tutmuştu, inanılmaz bir haz.

5-7-11k-maraton koşmak.
  • [silinmiş]  (05.08.14 18:22:04 ~ 18:23:29)
ingilizce öğrenmek. dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışmamı paylaşım yapmamı sağladı. internet vs sayesinde daha fazla bilgi kaynağına ulaşmamı sağladı.ufkumu açtı. yabancı şarkıları anlayarak zevkle dinlemeye ve söylemeye başladım. filmleri dizileri orjinal dilinde izleyip çeviride kaybolan espirileri kaçırmamaya başladım. ileride edeceğim faydalarda sayabiliriz iş hayatında vs.

  • klakie  (05.08.14 20:02:10 ~ 20:02:50)
F klavyede iki barnaknan ama çok hızlı yazabiliyoken, bi çılgınlık yapıp, 10 barnak Q öğrenmek.

hayâtımın en doğru kararıymış!
  • compadrito  (06.08.14 06:15:32)
İyi ki John Mayer dinliyorum tapılası bir insan.

  • i was made for you  (06.08.14 06:21:43)