klasik tuvalete işemeyle ilgili -özellikle bayanlara-

bir sorum var. biraz saçma ama :D

şimdi bayramda eşimin ailesine gittik memlekete, oradan hep birlikte köye geçtik. yolda petrolde çiş molası verdik.

ben genelde klozete peçete kaplayıp oturmayı tercih ediyorum ama klozet yoktu, alaturka tipiydi hepsi. bi kabine kayınvalidem, diğerine de ben girdim. benim çok birikmiş çişim etrafa da sıçramasın diye kendimi sıka sıka damla damla yaptım neredeyse o yüzden uzun sürdü. ben çıktığımda beni bekliyordu. bende 'kusura bakma beklettim alaturka olunca sıçramasın diye dikkat ediyorum o yüzden uzun sürüyor' dedim.

o da "önemli değil de büyüklerin sana öğretmedi mi elini böyle bastırırsan sıçramaz etrafa, rahat edersin' dedi. aynı anda tek elini parmakları birleşik halde, şeyinin ön tarafının üzerine koyarak gösterdi. camel toe diye bahsedilen yer var ya oraya koydu direk elini. avucu içeri bakacak şekilde. futbolcular baraj kurarken koyar ya onun gibi.

ben 'ya bilmiyodum öğrenmiş oldum' diye geçiştirdim utancımdan ama aslında ne demek istedi anlamadım. ön tarafa bastırmanın sıçramayla ne ilgisi var ki. acaba biraz daha aşağıya doğru koyup avucuna mı işiyor ne yapıyor. ama öyle değildir herhalde insan eline işer mi :D

size büyükleriniz öğretti mi öyle bir şey bilen varsa beni de aydınlatsın.

edit: uyarı üzerine düzelttim alaturka tuvaletti.

öyk. o ne ayol? hiç öyle bir şey öğretmediler bana. duymamıştım öncesinde de.

  • dessy  (05.08.14 10:19:03)
o kadar kafa yoracağına denesene :)

  • yardiranadamm  (05.08.14 10:21:06)
Bildiğin kustum, utandım ve hala daha buruş buruş bi suratla kahrolarak bakıyorum ekrana :/ Amk bi insan başka bi insanla bu muhabbetini neden yapar ya :(

Soruna cevap: Bana öyle bişey öğretmediler ama bundan sonra alaturka tuvaletten yeni çıkmış insanlara hep bi önyargıyla bakıcam :(
  • pandispanya  (05.08.14 10:23:49)
kaynanan camel toesundan sallamış.

### tuvaletten çıkınca beklettim diye özür dilenir mi ya.
keyfi ne yapılabilir ki, çıkmadınsa işin bitmedi, net yani.
bence bi daha özür dileme.
  • cecilia  (05.08.14 10:24:30 ~ 10:27:27)
Kaynananın penisi var abla.
Bastırarak nişan alıyor.

  • godless frog  (05.08.14 10:24:50)
@yardiranadamm

denemedim çünkü mantıksız geldi. işediğimiz yer çok aşağıda, üst kısma bastırmak ne fark yaratacak ki. zaten sıçrama işi tuvalete çarpıp oradan etrafa saçılan çiş yüzünden oluyor.
  • yue  (05.08.14 10:26:07)
İdrar torbası değil di mi bastırdığı yer? Hani orasıysa belki açıklaması vardır..

  • hakikibulut  (05.08.14 10:29:24)
eline işiyor herhalde valide.

elin huni görevi görüyor burada. madem böyle, acil durumlarda su şişesini kesip huni gibi kullan diye iğrenç bir öneri de vereyim.

and as always; caps or it didn't happen
  • [silinmiş]  (05.08.14 10:29:27 ~ 10:30:56)
ne garip muhabbetler lan... başka neler öğretiyor kayınvaliden sana diye merak ettim, sonra hemen vazgeçtim merak etmekten.

belki senin "sıçratmak" dediğini yanlış anlamıştır, o yüzden öyle bi cevap vermiştir diyeceğim ben. yani sekerek değil de direkt çıkarken... allam ne diyorum ben ya? kendimden özür dilerim :(
  • loveinaflipbook  (05.08.14 10:29:54)
belki bahsedilen bölgeye bastırınca tazyik azalıyordur, hani kendin idrar çıkış yolalrındaki kasları sıkıp eziyet çekeceğine orayı serbest bırakıp el ile bahsedilen bölgeye basarak da tazyiği azaltabilirsin.

denesenize kızlar, merak ettim :)
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (05.08.14 10:33:01)
Alafranga dediğimiz şey klozet değil mi zaten, alaturka herhalde sizin dediğiniz. Eski, terliklerle girip çömeldiğimiz.

Bana hiç bir şey öğretmediler öyle. Avcuna işemiyordur da idrarın geldiği yolu hortum gibi düşünüp orayı sıkıştırınca hortum daraldığı için daha az çıktığını belirtmek istemiştir. Doğrudan camel toe'ya da el mi konur canım.
  • aychovsky  (05.08.14 10:34:27)
@cecilia

haklısın ama ne biliyim o gün boşluğuma geldi öyle dedim.

@douchebag
eline işemez ya :D çok titiz, temizlik hastası diyebileceğimiz bi kadındır. umumi yerlerde kapılara bile elini sürmez peçeteyle tutar o derece yani.

@hakikibulut
idrar torbası değildi ya daha aşağıya koydu elini. zaten idar torbasına bastırsa çişin hızı artmaz mı daha fazla sıçrar bence :D
  • yue  (05.08.14 10:36:37)
ben anlamıyorum bunu. kadınlar aralarındaki muhabbet çok iğrenç yerlere normal bir şeymiş gibi gidebiliyor. erkekler arasında asla olmaz böyle bir muhabbet. düşünsenize kayınpeder avuçlayıp gösteriyor şöyle işe diye.

  • [silinmiş]  (05.08.14 10:40:45)
alaturka olacak.
hayır böyle bir şey iyi ki öğretmediler, ilk defa duydum, duymamış olmayı da tercih ederdim.

çok detay veriyorsunuz bence. belki heyecandan falan bilemiyorum. hani bazı insanlar heyecanlanıp gereksiz şeyler anlatmaya başlar ya.
"beklettim pardon" demeniz ve gülümsemeniz yeterli olurdu oysa.
  • icemint  (05.08.14 10:43:26)
Ahkfjsj cok merak ettim ya deneyecektim ama evde alaturka tuvalet yok, en kisa zamanda deneyecegim ama avcuna isemeyi kastettiyse asla denemem :(

  • Idonthaveausername  (05.08.14 10:46:36 ~ 11:17:00)
alaturka diyeceksiniz arkadaşlar :)

alafranga şu: tr.wikipedia.org
  • icemint  (05.08.14 10:55:49)
Bence kadinin bahsettigi vajen dudaklarini ayirnak olabilir cunku sekli duzgun olmayinca sicrar saga sola, o da kendince bu yontemi bulmus olabilir.

Care vajina estetigi :)
  • neferkitty  (05.08.14 10:57:51)
olay nerelere geldi gençler ya? kalan ömrünüzde topu topu kaç kere alaturka tuvalete işeyebileceğinizi ve bunun için harcayabileceğiniz zamanı hesaplayın gözünüzü seveyim :( napıyoruz biz?

öpüyorum sizi :)
  • loveinaflipbook  (05.08.14 11:05:53)
Bence kayınvalideniz 1- 2 dakika geç çıkıp, açıklama yaptığınız için sizinle dalga geçmiş.

  • auroraaurora  (05.08.14 11:14:23)
Yue

Titiz olsa da eline iseyebilir aslinda. Idrar falan vucuttan ilk ciktiginda tamamen sterildir zira. Icsen bile bi sey olmaz. Hatta bagisikligi guclendirdigini dusunup icenler bile var.
  • icim urperiyor  (05.08.14 11:25:29)
bana da söylenmedi öyle bişey. ama temiz kullanırım tuvaleti, sıçratmam. bu nasıl bir muhabbet yav :))
kayınvalideyle çok samimi olmamak lazım. saygıda kusur etme ama bişeyleri uygulamalı gösterebileceği kadar da samimi olma. yemeğe çağırdığında ne yapacaksınız? :(

  • rock n roll  (05.08.14 11:34:35 ~ 12:49:53)
ne pis muhabbetiniz var yahu. kaynana hem de sıçramasın diye uzun sürüyomuş.. kusura bakma de geç.. kaynana da az değilmiş hani :D sarkmış onun ki bastırınca yukardan aşağıya inip toplanıyor dudak yapışıyor sıçramıyor. bence

  • mr fusion  (05.08.14 11:36:21)
''idrar torbası değildi ya daha aşağıya koydu elini. zaten idar torbasına bastırsa çişin hızı artmaz mı daha fazla sıçrar bence :D''

yue, yine de idrar torbası olabilir. yaşlanınca her şey sarkıyor, belki onun da yeri aşağıya kaymış olabilir :P ama banada tazyiği arttırır gibi geliyor.

yine yaşlılık üzerinden gideceğim. yaşlılıktan dolayı bir takım değişimler yaşamış (sarkma, büzüşme) ve kendine göre çözüm bulmuş olabilir. yani herkes için geçerli değildir.

bu arada bana da kimse öyle bir şey öğretmedi, tabi bu erkek olmamdan ötürü olabilir.
  • air  (05.08.14 11:59:34)
Bayramda elini öperken kaynananın bi daha düşün

  • essoist  (05.08.14 12:03:28)
25 yaşındayım hiç öyle bir şey duymadım.

Fakat ne yaptığını mantıken anladım. Böyle tam iki parmağının arasına alarak yani şeyinin üstüne koyup idrara yön vererek tazyiki azaltıyor olmalı. Gereksiz ve mide bulandırıcı bir şey yapıyor. Gerçi o öyle öğrenmiş, nasıl isterse yapsın. Bence sen yapma. (:
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (05.08.14 12:10:14)
açısını değiştirip tuvalet deliğine yönlendirmiş olmasın?

  • seksen9  (05.08.14 12:12:17 ~ 12:12:58)
bence valde bahçe hortumuna yön verir gibi bişey yapıyor.

  • [silinmiş]  (05.08.14 12:34:08)
eline işiyordur. bira köpürmesin diye bardağı musluğa dayayan barmen gibi. bir de temizlik hastası kişiler genelde kendilerinden tiksinmezler sadece başka kişilerden. o yüzden kaynana bi nevi "dev kazanı" oluşturmuş kendince

  • iyidereikizdereispiryolununovitdagimevki  (05.08.14 12:34:36)
abi biriniz denese de olaya açıklık getirse ya?

  • yalnux  (05.08.14 12:38:24)
lan hala kimse denemedi mi?

  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (05.08.14 17:55:36)
@cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam

iki kişi klozette denemeye çalışmış ama olmamış özelden bilgi verdiler, alaturkada deneyen olmadı :D

onda başka bişi var bence elini bastırmakla olacak gibi değil eline işer insan. annneannem bilirdi aslında bayramda gördüğümde soraydım iyiydi. unuttum malesef. telefonda da sorulacak şey değil şimdi :D
  • yue  (05.08.14 18:05:28)
ben denedim, nine atmış şeyinden, pek etkisi olmuyor.

  • [silinmiş]  (05.08.14 18:10:41)