Çok acil! Kusma+İshal

Şimdi arkadaşlar dün akşamdan beri uyuamnadım zaten bi huzursuzluk vardı üzerimde. Ama bazen oluyo bana öyle uykusuzluk falan önemsemedim. Bu sabah çok çok az yedim ve saat 11 gibi şiddetli kusma+ishal başladı. Biraz yatayım geçer dedim ama uyuyamadum. Sonra biraz düzelir gibi olunca az haşlanmış patates+biraz karpuz yedim. Biraz önce tekrar kusma+ishal ama nasıl kusuyorum 10 dakika ellerim uyuştu titredim falan. Biraz elimin uyuşması falan geçti. O arada aklıma emedur geldi evdekilere emedur aldırdım içtim bi tane. Korktum yaw arkadaşlar ne yapsam bi yardım edin

doktora gitsen?

  • henry gale  (01.07.09 17:09:28)
hastaneye git hemen. serum bağlıyorlar. evde kendi basına uğrasma. cok sağlam mikrop kapmıssın bir yerden. havuza falan gittin mi_?

  • ayiadam  (01.07.09 17:10:44)
doktora gitmeli. ben zamanında tükrüğümü kusar hale gelmiştim. patates filan yalan bir noktadan sonra.

  • eyke  (01.07.09 17:10:51)
zehirlenmiş olabilirsin, hatta böyle bir şey varsa saçma sapan şeyler yemek yerine bol su falan içmelisin fazladan kafana göre ilaç almaman lazım git doktora baksınlar.. neymiş ne değilmiş.

  • ilse  (01.07.09 17:13:59)
-doktor değilim, doktora gidiniz-

benim çocuklarım için doktorun tavsiye ettiği "acile gitme" uygulaması şöyle: 4 saat içinde 3 defadan fazla kusarsan, acile gidiyorsun, serum takıp herbişiye bakıyolar.
  • zkurmus  (01.07.09 17:14:07)
Selamlar, tanıdığım bir kaç kişi de benzer belirtilerle hastaneye gittiler. Sebebi rota virüsü çıktı. Genellikle çocuklarda görülmekte ancak, bu şekilde yetişkinlerde de sorun yaratıyor.
Doktora gidip sorunun ne olduğunu kesinleştirmenizi ve tedavisini yaptırmanızı tavsiye ederim.

  • HATT0  (01.07.09 17:14:53)
is arkadasim 1 aydir hastanede rota virüsünden dolayi en iyisi hastaneye gidin serum baglasinlar

  • pembeli kiz  (01.07.09 19:33:47)