Facebook Arama motorunda istenmeyen kişinin görünmemesinin yolu?

Arkadaşlar atıyorum "A" yazdığım gibi, daha önce 50 kere aradığım ayşe bilmemne diye biri çıkıyor. Ama ben çıkmasını istemiyorum. O kişiyi engellemeden, arama sayfasında en başlarda çıkmamasını sağlayabilir miyiz?

Teşekkürler..

tüm cookieleri silmeyi denedin mi? geçmişi tüm verilere şifrelere sertifikalara kadar silsen mesela?

  • shubulubapshubaptishaluva  (05.08.14 01:27:00)
başka kişiyi arasan da yine başta kalıyor...

  • dergus  (05.08.14 01:34:54)
mümkündür bu yol.
şimdi doğrudan şu yöntemi uygulayın:
hareketler dökümü---> sol taraftaki seçenekler arasından ilk "daha fazla"----> ara--->sağ üstten "arama kayıtlarını sil"

bu kadar. bunu istediğiniz kadar istediğiniz zaman yapabilirsiniz.
  • m e b  (05.08.14 01:36:57 ~ 01:38:47)
arama kayıtlarını silince sadece kimi aramış olduğun siliniyor. a yazınca yine o kişinin ismi başta çıkıyor.

  • dergus  (05.08.14 01:42:58)
O kişi arkadaşınızsa ve de diğer arkadaşlarınıza oranla daha fazla iletişim halindeyseniz facebook bunu yapıyor maalesef.

  • m e b  (05.08.14 01:48:54)
arkadaşım değil, zırt pırt arattığım biri sadece.

  • dergus  (05.08.14 01:51:46)
anlıyorum.

shubulubapshubaptishaluva'nın da dediği gibi bilgisayardaki çerezleri, internet gemişini temizlediniz mi? sonra da arama kayıtlarını facebook'tan silince düzelebilir.

benimki düzeiyor mesela.
  • m e b  (05.08.14 01:56:44)
a'dan z'ye bütün geçmişi sildim, tarama verileri, şifreler vs, her şey dahil. yok olmuyor. facebook bunu kendi hafızasında tutuyor galiba.

  • dergus  (05.08.14 02:11:17)
"Search suggestions can't be deleted, but your search history can."

www.facebook.com
  • ufukcel  (05.08.14 02:22:17)