bilinmeyen film sorusu

geçen gün bi arkadaş wicker man'den bahsederken (size de tavsiye ederim tabii) dedi ki ben de bi film izlemiştim. bi kasabada kadının evini basıyor birtakım insanlar. kadın polis/şeriften yardım istemişken onlar da kötü çıkıyor. kadın tecavüze uğruyor ormana kaçıyor falan filan. sonra devam filmindeyse kadının intikam alması anlatılıyomuş. belki hepsi tek film içindedir onu da bilmiyorum. arkadaş ismini hatırlayamadım. aklına bişey gelen var mı acaba? aklıma last house on the left gelmişti ama o da değil anlattığı aslında.

bunun kitabını okumuştum bi olaylar vardı ama böyle değildi sanki. ama emin de değilim baya oldu. bi bakıyım o zaman.

  • tepedeki psychedelic adam  (04.08.14 23:48:53)
I Spit on Your Grave

yeni versiyonu gayet iyi bence yenisini izle. beğenirsen bunun muadili ''Funny Games''
  • baykus kusu  (09.08.14 00:20:30)