[]

tatil önerisi.

günlerdir bakıyorum ama işin içinden çıkmak sanırım çok zor. çok fazla yer, çok fazla mekan var. bir gün assos'a gideriz diyorum başkası diyor ki; selimiye'ye gidin. yok yok eski foça'ya gidin yok kabak koyu tam benlik, yok araban varsa datça iyidir. bakalım benim duyurucu kardeşlerim ne diyecek.

ucuz yollu günlük kişibaşı 100tl'yi geçmeyecek hatta yarım pansiyonsa 130 civarı pansiyon olur bungalow olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

.

 
ama işte ne arıyorsun? tatilden beklentin ne? deniz, kum, sakin sakin mi? deniz, kum cukka da cukka mı? denizi siktret alemciyim gececiyim full cukka da cukka mı?


  • m murphy  (04.08.14 19:12:06) 
sakin sakin deniz sakin sakin


  • toucheamore  (04.08.14 20:39:05) 
kalkan'a gidin. bir konaklamayı hallettikten sonra bir araç kiralayıp; bir gün kaş, bir gün fethiye, bir gün(mutlaka) yat turu, bir gün datça yapın.

kalkan olduğu gibi ingiliz turistlerin mekanı. sakin de. saydığım yerler de öyle. yat turu için altu diye bir firma var. hem ucuz hem de çok iyi iş çıkarıyorlar.
  • m murphy  (04.08.14 21:08:31) 
Fiyatları ve açıklamaları ile birlikte :

1 - www.vazgectimsenden.com
2 - www.vazgectimsenden.com

Belirttiğin fiyata başka bir yer gelmedi aklıma..
  • white35  (05.08.14 00:04:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.