[]

Acil Film Sorusu

İşin ucunda 50 tl var. Bi' adam var, kendini helikopterle alaska'nın ortasına bıraktırıyo. Önünde kocaman bi' göl var, karısı ölüyo falan.

Nedir bu film?

Karısı yerleşmek istemiyo, helikopter götürüyo getiriyo.

 
  • buzdagi  (02.08.14 11:20:42) 
Bu değil, adamın çocukları falan yok.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (02.08.14 12:09:19) 
Alaskada geçen 3 film;
The snow walker
the Edge
The Grey
  • kadim kishi  (02.08.14 12:32:16) 
yeni film mi. aklıma şu geldi ama

The Secret Life of Walter Mitty
  • redsvienas  (02.08.14 12:42:02) 
20 senelik film.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (02.08.14 12:43:42) 
Yazılanların hiçbirisi değil.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (02.08.14 12:45:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.