Almanya'da türk ip'si alabilmek

almanya'da yaşıyorum.
bu soruyu soracağım aklıma gelmezdi ama şöyle bir durumum var.

1. youtube'da hangi videoyu açsam "gema izlemenize izin vermiyor" ya da "bu video ülkenizde kullanılamaz" uyarısı alıyorum.
2. almanya'da torrent vb. dosya indirme yöntemleri ile film indirince polis adresine ceza yollayabiliyormuş.
3. zamunda'ya burda giremiyorum.
4. internet bankacılığı arada bir sorun çıkarıyor.

türkiye'deki gibi özgürce internette gezebilmek istiyorum. zenmate var ama o da hep amerikan ip'si veriyor, sitelerin dili falan değişiyor cart curt...

almanya'da türk ip'si almanın yolu var mıdır?

proxy switcher

  • mayeskuel  (02.08.14 01:11:02)
Türk ip'si nasıl alırsın bilmiyorum. ama cevap gelmezse en kötü chrome'a zenmate kur. Ingiltere, isvicre, amerika ve hong kong arasında değiştirirsin

  • perkele  (02.08.14 01:16:37)
1-ahh gema vah gema. adamlar üsenmeyip kendi cektigin kendin söyledigin sarkiyi bile engelliyor. birbucuk saatlik gameplay videosunda arabaya bindiginde calan sarkinin telif hakkindan yakalamis engellemis hiyarlar.

eger konu video degil de müzikse spotify öneririm, almanya da candir. ücretsizi de cok iyi. app degil desktop siteden acarsaniz cok verimli. temiz

2-o olay karisik. önemli olan upload yapman ki bunu engelleyemiyorsun. sifirlanmiyor sadece cok kisilabiliyor. ve ciddi ciddi iz sürüyorlar. ispler de ispiyonluyor seni bak bu adam torrentci diye zaten.

3-o garip.

4-o daha da garip.

cevap vermedim dikkat edersen. bazi internet baglantilarinda (mesela okulun lrz aginda ya da eduroamda) bu uygualamalari vpnleri kullanmak yasakmis. bana öyle dediler, kurulu bir arkadasi da geldi etherneti bagladigi yere adam, ITdenmis, oglum exmatrikule mi olmak istiyorsunuz dedi, özür dileyip toparlanip ciktik.

gelecek cözümlere bakarken bu tarz seyleri göz önünde bulundur. okula yakin kimi yurtlarda neti eduroamdan cekebiliyor nasil oluyorsa artik.
  • wiillii  (02.08.14 01:27:50)
gemayi atlatmak icin google'in hola internet extension'ini kullaniyorum, oneririm.

  • yonge and bloor  (02.08.14 02:49:06)
ben de almanyada yasiyorum.
1- iti ite kirdir. translate.google.com sitesine git, youtube linkini yapistir, tercüme et de. gema sorunu olmadan izle/dinle
2- cezayi gönderen polis degil, sadece bu konuyla ugrasan avukatlar var ve ceza alabilirsiniz.
3- ben girebiliyorum ama saniyorum girmemek daha hayirli.
4- bu konuda isp ile görüsmeniz lazim.
  • bsbalamir  (24.05.16 05:48:49)
vpn'i araştırdın mı?

  • arkburak  (24.05.16 07:05:12)