Yeni Evli Çifte Ev Hediyesi

Fakülteden arkadaşım geçen yaz evlenmişti.
Düğününe gittik eğlendik.
Bu sene de evlerine davet ettiler.
Haftaya evlerine yalnız gideceğim.
Ne ev hediyesi almak gerekir?

Hanımını daha evvelden tanıyorum. Ama onla olduğumuz kadar samimi değiliz tabii. (Evveliyattan bahsettim; hanımı dedim ya la...) Ben 25 onlar 27 yaşındalar.

Şimdiden teşekkürler...

ben olsam bana çikolata şelalesi alınmasını isterdim.

  • seksen9  (02.08.14 00:08:45)
Değer verdigim insanlara giderken, sık ve sevimli bir kahve fincanı takımı ve kutunun icine de çikolata ve kahve koyarak paketlerim, her kahve içtiklerinde beni hatırladiklarini ve mutlu olduklarini soylerler, onlar mutlu olunca ben de cok mutlu oluyorum. Ayrica bir de şu vardır, eksik bir eşya varsa kullanışli olanindan alınır, yeni evli cifte katki sağlanir.

  • Selektivite  (02.08.14 00:10:57)
evlendikleri andan itibaren evlerinde yaşamaya mı başladılar yoksa yeni mi ev sahibi oldular ? eğer bir senedir oturuyorlarsa pek bir eksikleri kalmamıştır, borcam götürün :D

fazladan bir çaydanlık asla kötü olmaz. hoş, porselen bi çaydanlık alabilirsiniz.
ekmek kızartma makinesi olabilir. (tek yaşayan biri olarak bu aleti aldıktan sonra zevkle kahvaltı etmeye başladım)
bir fincan seti de olabilir.
  • empati kuramayan psikolog  (02.08.14 00:13:23)
borcam dışında ne götürseniz mutlu olurlar eminim.

  • cilekli pasta  (02.08.14 00:21:00)
14 aydır aynı evde oturuyorlar ve ne eksikleri var bilmiyorum.
Öyle de odun gibi sorulmaz tabi.

Borcam konu dışı ama asıl hediyeyle birlikte götürürken önceden şaka olsun diye verebilirim evet : )
  • midnight exe  (02.08.14 01:54:11)
hediyelerimin kullanılacak bir şey olmasına hep dikkat etmişimdir. sen de öyle yap.

  • cemiyetin unlu simasi  (02.08.14 01:59:51)
Borcam, kimsenin aklına gelmemiştir kesin.

  • semsemaki  (03.08.14 00:59:14)