Nişan Kıyafetine Ayakkabı Önerileriniz? (capsli)

Eveeet, sevgili dessy'nin eşsiz ilhamıyla arkadaşımın nişanında giyeceğim elbisem şu şekilde: us.asos.com

Ben bu elbisenin altına aslında şu ayakkabıyı beğenmiştim ancak kendisi tükenmiş: us.asos.com

Sonra da modeli bu ayakkabıya benzettiğim için ekte paylaştığım iki ayakkabının hem dore hem de lamesini aldım.

Şimdi beraber düşünelim:

1) Bu ekteki ayakkabı modelleri bu elbiseye gider mi? Giderse hangi renk daha iyi olur?

2) Beğendim ama tükenmiş dediğim ayakkabıya benzer bi modele tanıdık mağazalarda hiç rastladınız mı son zamanlarda? Bari bi gidip deneyeyim de içimde kalmasın :)

3) Peki ya şu ayakkabı nasıl olur acaba? Bana bu elbise için bileği fazla kalın geldi? www.modagram.com

4) Arkası açık olmamak ve babaanne topuk da olmamak kaydıyla zarif başka ayakkabı önerileriniz var mıdır? Renk ya da model olarak söyleyebilirsiniz.

5) Hazır eliniz değmişken çanta önerileriniz de varsa süper olur :)

Teşekkürler!

1) Bacak boyunuza ve ayak bileginize/ayaginizin sekline bagli olarak gidebilir (ama gitmeyebilir de). Hangi renginin gidecegi ise kullanacagiz takilarin ve cantanizin rengine bagli.

3) Bana da.
  • crown  (01.08.14 22:37:31)
Ya bence o kepsteki ayakkaplar daha cok abiye icin uygun gibi. Bu elbise boyle seker kiz kendi elbisesi gibin.

Daha ne bileyim tatlis ayakkaplar olur gibi.
  • Idonthaveausername  (01.08.14 22:41:37)
@crown, aslında günlük hayatta en severek kullandığım modeller kendileri, tabii bu kadar parlak marlak olmayanları. Yani iyi gidiyo, yakıştırıyorum, beğeniyorum model olarak.

  • pandispanya  (01.08.14 22:43:11)
oooof donutum ayağımda çok güzel durdular ama ya :D bu fotoğraflar çok yakından. ayağa giyip de yandan, uzaktan filan bakınca gayet güzel. neyse göndericem ben sana sonra ayrıca ajdhakha :D tamam 3. renginden de bakayım biraz.

@ok by, evet güzel; hatta duyurunun official kıyafeti ilan ediyorum kendisini ahaha :D
  • pandispanya  (01.08.14 22:47:50 ~ 22:48:29)
pandispanya başlığı kendi nişanın sandım ilk :)
neyse,

beğenip de tükenen ayakkabının azıcık farklısını ben denemiştim. ön şeritten bileğe gelen o bağlantı varya, işte o ayağı geniş gösteriyor. çirkin oluyor. o modellerin genelinde bu sorunu gördüm, tükenmiş olmasına üzülme boşver.

1- bence gider, rengini çanta ve takılara göre sen ayarla. almışsın madem ben de sana soru sorayım. önden tek şerit olması, ayağı sarmaması hatta ayağa çok boşluk hissi vermiyor mu? rahat olmaz diye düşünmüşümdür nedense bu ayakkabıları hep.

2- bilmiyorum da içinde kalmasın. benim hiç içimde kalmamıştı mesela :)

3- aslında bu rengi diğerlerinden daha çok sevdim ama evet bileği kalın.

4- modagram için verdiğin ayakkabı tonlarında hatta birkaç ton daha açığı ayakkabılar hoş olabilir. zara'da bu tarz çok fazla ayakkabı var. yine duyuruda bir arkadaşa bakarken denk gelmiştim.

5- çantalara verilen o isimleri bilmiyorum şimdi direkt şunu al diyemiyorum. ama küçücük olanları alma bu elbiseye. onlar fazla abiye gibi.

rica ederiz ne demek!
  • uzunuzunilgi  (01.08.14 23:06:36)
@uzunuzunilgi, kız seni yerim! :D

Ya benim ayaklarım ince. O yüzden sanırım bütün kalıplara kendisi rahat oluyo zaten. Hatta yanları saran ayakkabılarda, ayaklarımın yanlarının boş gözükmesi gibi bi handikap oluyo ki o daha komik bence hahaha :D Yanlardan kapalı ayakkabıları o boşluklardan utandığım için çok tercih etmiyorum :D Bunlarda da ayağımla ayakkabı arasında (tabanda yani anlatamiycam sanırım) yine bi boşluk oluyo mesela ama ona alıştım. Neyse yani ben bunlarla koşarım bile, öyle diyeyim :D

So, T şekilli ayakkabıyı tamamen eliyorum kafamda öyleyse. Aslında pudra tonlarında da bir iki ayakkabım var. Yarın bi de onlara bakayım o zaman. Zarayı da yazdım. Süper :)
  • pandispanya  (01.08.14 23:14:08 ~ 23:19:01)
ben de 3.nun rengini daha cok sevdim. digerlerine benzeyen soyle bir model de var begenirsen:
www.morhipo.com

  • denizini arayan marti  (01.08.14 23:21:18)
@pandispanya, www.zara.com misal.

  • uzunuzunilgi  (01.08.14 23:23:03)
Ooo, çok iyi bunlar. Gidip deneyeyim yarın, çok sağolun.

  • pandispanya  (01.08.14 23:25:50)
çok uçuk pembe çok daha iyi gider bu elbisede. deneyimledim, takdiri topladım ve şimdi yorumluyorum :P

zara'nın o ayakkabı modeli çok güzelmiş misal bence.

elbiseyi giyip kullandıktan sonra bi de fotosunu rica edicem, vallahi çok merak ettim :))

ben de bu vesile ile bana elbisemi bulmama yardımcı olan sevgili douchebag'e teşekkürlerimi sunarım :P
  • dessy  (02.08.14 00:09:19)
tamam göndericem fotoğraf :) kesin olarak douchebag ilk bulan kişiyse gerçekten ona da çok teşekkürler :):)

  • pandispanya  (02.08.14 00:16:57)
elbise çok kötü ya.. bu elbisenin altına giyebileceğin en mükemmel ayakkabı ne kadar kurtarabilir?

  • coripack1  (02.08.14 11:30:56)
coripack, merak etme, çuval giysem hallederim :D:D

  • pandispanya  (02.08.14 11:42:01)
yesilimtrakcım, yok ben değildim sanırım çünkü dediğim gibi duyurunun resmi elbisesi olarak bi sürü defa soruldu aynı elbise aslında :D

kremi alamadım, almaya bugün çıkıcam ya çok teşekkür ederim. geçiricem ben o yarayı, kolay diil öyle iz kalmak :p

Tamam, T şeritliden komple vazgeçtim.
  • pandispanya  (02.08.14 11:53:07)