pegasus - rezervasyonu tamamlama

Merhabalar Hezarfen'in torunları. Kafamı karıştırdı bu herifler. Ben rezervasyon yap demedim biletin fiyatını da sabitlemedim kredi kartı bilgilerimi ebemin donunun rengine kadar aldılar ödememi de yaptım ama sonra bi baktım elde sadece rezervasyon numarası var.
Ulan hadi neyse bilet işlemlerinden halloluyomuş bişeyler ekleyip çıkarabiliyomuşsun yahut satınalma işlemi tamamlayabiliyomuşsun. E girdim baktım yok öyle bişey.
Sadece şu sağda görmüş olduğunuz seçenekler var. Nasıl halledicem şimdi?
Fiyatlar artmadan halledelim şu işi?

size satış bilgilerini eposta ile göndermişlerdir. elinizdeki rezervasyon numarası ile siteye girip check in yapabilirsiniz. ödeme alınmış olmalı, satın almayı yaptığınızı düşünüyorum. şüpheniz varsa arayın çağrı merkezini, doğrulattırın.

  • protothyas  (01.08.14 19:05:41)
evet mail geldi bu durumda ben de acaba satın aldım mı diye düşündüm ama rezervasyon kelimesine takıldım. evet o daha kesin bilgi olur teşekkür ederim.

  • imfhh  (01.08.14 19:11:03)
mailınıza bileti göndermişlerdir, kontrol eder misiniz? ödeme yaptıysanız almışsınızdır zaten rezervasyon diyor genelde pegasus biletlemeye de. rez no dediği şey bilet alsanız da öyle geçiyor.

  • prodeq  (01.08.14 19:20:49)
bilet bilgileri şu şekilde geldi? (git: tinypic.com

  • imfhh  (01.08.14 19:27:18)