saat önerisi

selamos

renkli saat almak istiyorum. böyle kordonu kırmızı filan. hatta gövdesi de kırmızı (kırmızı herhangi bir renk olarak algılayabilirsiniz -sarı yeşil turkuaz vs..).

var mıdır bir önerisi olan? ama öyle işporta saati gibi dandik de olmasın istiyorum.

erkekim

benim gx56'yı vereyim size

  • protrek  (01.08.14 17:07:54)
@protrek: aradığım tarzda bir şey değil bu. teşekkür ederim.

  • teritori  (01.08.14 17:09:23)
kanka bende bu modelin morlusundan var.

www.swatch.com

birde casio'nun f91w modelinin renklilerinden var.

not:ağır erkekim.
  • camiroquay  (01.08.14 17:14:24 ~ 17:15:50)
@camiraquay: yok hocam. o kadar ince saat sevmiyorum. sağolasın.

www.saat-kolsaati.com
mcdn01.gittigidiyor.net

aradıklarım aslında tam olarak böyle şeyler ama gidip de daniel klein diye dkny ve ck kırması yarrak kürek bir markaya para vermek istemiyorum.
  • teritori  (01.08.14 17:22:48)
up watch'lara bak
www.upwatch.com
touch modelleri güzeli led modelleri de güzel fakat, bir bak
kırmızı mesela www.upwatch.com
hiç dandik de durmuyor, gayet tarz
  • anil  (01.08.14 17:53:30)
abi o zaman sen sirkecide doğubankın yanındaki saatçiler çarşısına git. içerde böyle saatlerin çakmasını yapan yerler var. 250 300e kapatırsın.

  • camiroquay  (01.08.14 17:54:53)