[]

amerika'dan yiyecek ne getirilir?

amerikadan dönerken şunu şunu al dediğiniz yiyecek, içecek, abur cubur var mı önereceğiniz?
 
aklıma akçaağaç şurubu (maple) geldi. buralarda 50-60 lira. ne güzel pancake, krep falan yapıyorum, alasım geliyor alamıyorum sırf saçma fiyatı yüzünden. sen de seviyorsan kendisini al birkaç tane.


  • soso  (31.07.14 22:49:25) 
Ben fıstıklı m&m's (burda en küçük paketi 4,5 tl) bi de jager (8$ 'dı, burda 90 tl) almıştım albertsonstan


  • minorplane  (31.07.14 22:57:04) 
Kafein tableti.


  • angelus  (31.07.14 23:01:06) 
reese's peanut butter cups ve tortitos cips lime aromali (eksi oluryor bu benim favorim).


  • dasein  (31.07.14 23:01:55) 
sour skittles


  • innerbliss  (31.07.14 23:39:03) 
Wasabili leplepi


  • compadrito  (01.08.14 07:21:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.