15.000 tl ye kadar 2.el dizel araç tavsiyesi

ilk arabam olacak.

acemiyim

sadece işe gidip gelmek için kullanmayı düşünüyorum

iş yerim ile evin arası 25 km..

iş yerim ile evin arasında çok büyük trafik sorunu yok. akıcı diyebilirim.

sariyer - levent güzergahım..

ne önerirsiniz ?

15.000TL'ye alacağın dizel araçtan hayır gelmez lpg'li bak.

  • accorbite  (31.07.14 16:49:45)
bence de hayır gelir mi bilmiyorum ama şunlara bi göz atabilirsin ;

www.sahibinden.com
  • rapon  (31.07.14 16:50:46)
Bende 15bin lira dizel diye bakmaya başladım. Sürekli araç sorgulatmaktan 200 lira fatura geldi. Adam akıllı bir tane araba bulamayınca, biraz borca girip güzel bir dizel araba buldum ve aldım. 28bin liraya çıktım düşün gerisini.
İlk araban olacağı için kasko çok pahalı çıkacak. Sanırım Büyükdere caddesini kullanacaksın ki zor.
İşe gidip gelirken toplu taşıma kullan. Arabanı hafta sonu gezmeye kullan ki masrafların dengeli olsun ;)

İllede alıcam diyorsan git LPG'li bak. En mantıklısı...
  • cliquot  (31.07.14 16:57:35)
@cliquot evet o yolu kullanıcam. 15bin olmasın hadi çıkabileceğim en fazla miktar 20.000 tl.

ilk arabam olduğu için kasko niye daha pahalı oluyor ??
  • xu  (31.07.14 17:00:35)
fiesta, getz, c3

  • nekodunlangafana  (31.07.14 17:07:18)
tata al abi.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (31.07.14 17:59:06)
o paraya sana ancak dacia logan 1.5 dci öneririm.
sen de burun kıvırırsın.

olsun yine de öneriyorum. reno motor. ucuz yedek parça. yolda bırakmaz, özellik barındırmaz.
  • siradisi00  (31.07.14 18:06:24)